Збірна України в матчі відбору на чемпіонат Європи-2022 програла Словенії

Проваливши першу чверть, баскетболісти збірної України так і не змогли наздогнати суперника.

Про перебіг подій у відбірковому матчі повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У суботу, 28 листопада, відбувся відбірковий матч чемпіонату Європи-2022 між баскетбольними збірними України та чинними чемпіонами Європи збірної Словенії. Цей поєдинок проходив у Словенії, в зв'язку з рішенням ФІБА проводити спарені тури на майданчику однієї з команд-учасниць відбірної групи через загрозу поширення коронавірусу.

Матч зі збірною Словенії став третім для збірної України у відбірковому циклі. Попередні дві зустрічі відбулися в лютому. Збірна України обіграла Австрію 88:73 і програла збірній Угорщини 60:62. У збірної Словенії був аналогічний результат - перемога над Австрією і поразка від Угорщини.

Збірна Словенії повела 6: 0, на що Україна відповіла двома очками Боброва. Словенці продовжили успішні атакуючі дії, і за рахунку 10: 2 тренер збірної України взяв тайм-аут. Але це не допомогло, і на 6-й хвилині рахунок став 24: 2 на користь словенців. Україна повністю провалила першу чверть, яка завершилася з рахунком 33: 9.

Словенці трохи зменшили темп, але все одно набирали більше очок, ніж збірна України. На 4-й хвилині другої чверті господарі майданчика вигравали з різницею у 26 очок. І хоча українцям завдяки двом дальнім кидкам Санона вдалося виграти другу чверть, перевага збірної Словенії все одно залишалася дуже великою - 50:28 перед стартом другої половини матчу.

До середини третьої чверті українці змогли скоротити відставання до 16 очок. З такою ж різницею команди підійшли до заключної десятихвилинки - 63:47 на користь збірної Словенії. У четвертій чверті словенці досить швидко набрали 5 командних фолів, що могло зіграти на користь збірної України. За чотири хвилини до кінця матчу українці поступалися супернику 10 очок. В цілому четверту чверть, як і дві попередні, виграли баскетболісти збірної України, але для загального успіху цього виявилося недостатньо - аж надто багато українці програли в першій десятихвилинці.

• Словенія - Україна 84:73 (33: 9, 17:19, 13:19 21:26);

Наступний поєдинок відбіркового циклу збірна України проведе 30 листопада. Суперниками нашої команди стане збірна Австрії. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше ми повідомляли про події в поєдинках 11-го туру Прем'єр-ліги,про велику виїзну перемогу «Зорі» в Лізі Європи, а також про матчі Української хокейної ліги.