Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Нардеп привласнив 323 гектари землі
Антикорупційні органи завершили розслідувати справу за підозрою народного депутата групи "Довіра" Роберта Горвата. Його звинуватили у незаконному заволодінні землею на Закарпатті. В результаті державі завдано понад 126 млн грн збитків.
Про це повідомляє пресслужба НАБУ. За даними слідства, у 2016-2019 роках нардеп, маючи вплив на службових осіб Головного управління Держгеокадастру однієї з областей, розробив схему заволодіння земельними ділянками загальною площею 323 га. Земля перебувала у постійному користуванні державного підприємства.
"Відповідно до злочинного задуму директор держпідприємства мав відмовитися від права користування землею та звернутися до ГУ Держгеокадастру області з відповідною заявою. Після припинення права користування керівник ГУ Держгеокадастру області видав земельні ділянки наперед визначеним фізособам, які згодом продали їх компанії, підконтрольній організатору схеми", - йдеться в повідомленні.
В результаті державі завдали понад 126 млн грн збитків. Окрім нардепа, до схеми причетні ще чотири особи, раніше їм було повідомлено про підозру.
24-25 жовтня 2023 року НАБУ і САП викрили схему із землею, в якій фігурував нардеп Роберт Горват. Тоді йому на іншим чотирьом учасникам оборудки повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 КК України.
6 листопада 2023 року Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Горвату у вигляді застави у 26,840 млн грн. Парламентар був зобовʼязаний, зокрема, носити електронний браслет, здати на зберігання закордонний паспорт та утримуватися від спілкування з іншим підозрюваними у справі та свідками.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber.