«Запоріжжя» зрівняло рахунок у півфіналі з «Київ-Баскетом», а «Прометей» повів у серії з «Дніпром»

«Прометей» на своєму майданчику розгромив чемпіона України.

Ривок «Запоріжжя» 13: 0 у четвертій чверті не залишив шансів «Київ-Баскету». Набравши за третю чверть лише 4 очки, «Дніпро» з великим рахунком програв «Прометею».

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор з посиланням на ФБУ .

У середу, 2 червня, відбулися два поєдинки півфінальної серії плей-офф. У Кам'янському «Прометей» і «Дніпро» провели третій поєдинок своєї серії. У перших двох матчах, що проходили в Дніпрі, команди обмінялися перемогами .

На два бали «Дніпра», зароблених Саноном, «Прометей відповів точним триочковим кидком Сидорова. Команди по черзі захоплювали лідерство, і тільки на 5-й хвилині гості змогли відірватися на 4 очки. З такою ж різницею і завершилася перша чверть - 21:17 В користь «Дніпра».

«Прометей» швидко відіграв відставання. На 3-й хвилині другої чверті Сидоров зрівняв рахунок, а незабаром Стефенс дальнім кидком вивів команду господарів вперед. До середини десятихвилинки «Прометей» вів + 5. Стефенс ефектним данком завершив першу половину матчу, яку господарі виграли 37:32.

Після перерви «Прометей» збільшив перевагу до десяти очок, а під кінець п'ятої хвилини третьої чверті - до тринадцяти. «Дніпро» робив багато втрат в атаці, і Прометей »цим вміло скористався, довівши різницю в рахунку до двадцяти балів. Додатково до всього, капітан «Дніпра» Тимофієнко отримав п'ятий фол і завершив для себе матч вже в третій чверті. За всю чверть гравці «Дніпра» набрали всього 4 бали, а різниця в рахунку зросла до 32 очок.

За рахунку 68:36 ні про яку інтригу мова вже не йшла. Господарі спокійно довели поєдинок до переможного кінця і повели у півфінальній серії 2: 1. Тепер від виходу до фіналу Суперліги команду з Кам'янського відокремлює всього одна перемога.

«Запоріжжя» і «Київ-Баскет» проводили у своїй серії четверту зустріч. «Київ-Баскет» лідирував в серії 2:1,і в разі успіху в сьогоднішньому матчі міг завершити серію і вийти до фіналу Суперліги.

Оскільки у Запоріжжі в цей день проходив матч волейбольної Євроліги, «Запоріжжя» та «Київ-Баскет» грали у Кам'янському, на домашньому майданчику «Прометея». Поєдинок розпочався з точного дальнього кидка капітана «Запоріжжя» Сизова. Далі команди довго не могли заробити очки, і тільки всередині четвертої хвилини Близнюк триочковим зрівняв рахунок. «Запоріжжя» вирвалося вперед на шість очок, а потім і на десять. Кеффі додав ще три бали, і першу чверть «Запоріжжя» виграло 21: 8.

Сизов збільшив відрив до п'ятнадцяти очок на користь номінальних господарів майданчика. Кияни відіграли 6 пунктів, але Маяускас перервав ривок «Київ-Баскета». І все ж активні дії в атаці дозволили гостям підібратися до суперника, і на перерву команди пішли за рахунку 40:32.

Друга половина матчу, як і перша, розпочалася з триочкового кидка Сизова. «Запоріжжя» знову збільшило різницю в рахунку,  цього разу до 16-ти очок. Однак «Київ-Баскет» продовжував боротьбу і перед заключною десятихвилинкою команда програвала 8 балів.

За традицією, що склалася в цьому матчі, «Запоріжжя» краще провів старт чверті. Ривок господарів 13: 0 дозволив команді довести різницю в рахунку до двадцяти одного очка. Звичайно, ні про яке камбек ніхто вже не думав, адже за 4 хвилини до фінальної сирени команди розділяло 20 очок. «Запоріжжя» виграло поєдинок і, зрівнявши рахунок у серії, продовжує боротьбу за чемпіонство.

• «Прометей» - «Дніпро» 89:53 (17:21, 20:11, 31: 4, 21:17), рахунок в серії - 2: 1
  • «Запоріжжя» - «Київ-Баскет» 83:62 (21: 8, 19:24, 18:18, 25:12), рахунок в серії - 2: 2.

Серія «Київ-Баскет» - «Запоріжжя» повертається до Києва, де у вирішальному матчі 6 червня визначиться учасник фіналу. Протистояння «Прометея» і «Дніпра» продовжитися 4 червня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про оголошення Андрієм Шевченком заявки збірної України на Євро-2020, про перемогу «Челсі» у фіналі Ліги чемпіонів, про результати матчів чемпіонату світу з хокею з шайбою в елітному дивізіоні, а також про матчі півфінальної серії плей-офф баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут