Запасайтеся їжею та водою: Віталій Кличко розповів про підготовку Києва до зими

Читать на русском

Віталій Кличко побоюється руйнування інфраструктури міста через російські ракетні обстріли

Читать на русском
Міський голова Києва Віталій Кличко
Міський голова Києва Віталій Кличко

Віталій Кличко побоюється руйнування інфраструктури міста через російські ракетні обстріли

Міський голова Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу "Київ" заявив, що на столицю та Україну чекає ще одна складна зима. Тому українці мають забезпечити себе запасом їжі, води, приладів електроживлення та теплого одягу. 

«На столицю й Україну чекає ще одна складна зима. Бо ворог знову намагатиметься зруйнувати критичну інфраструктуру та залишити нас без світла, тепла та води. Місто готується. І готовими мають бути мешканці. Як і минулої зими, в кожній оселі повинен бути і запас їжі, води, прилади електроживлення, теплий одяг. Комунальні служби столиці працюватимуть у посиленому режимі і робитимуть все можливе, щоб забезпечити мешканців міста необхідними сервісами», – зазначив Віталій Кличко.

Віталій Кличко повідомив, що з місцевого бюджету цьогоріч понад 1 млрд грн спрямували на ремонти обладнання теплоджерел, що були пошкоджені під час обстрілів. А також – на придбання пересувних котельних, що забезпечуватимуть теплом заклади соціальної сфери, зокрема лікарні.

Він зазначив, що столична влада та комунальники розробили алгоритм оперативного підключення альтернативних джерел для постачання тепла, щоб не було зволікань у разі надзвичайної ситуації. Відповідно до протоколу засідання Ради оборони міста, керівники теплопостачальних підприємств і організацій, незалежно від форм власності, повинні забезпечити готовність підключення систем теплопостачання в закладах охорони здоров’я та освіти, у закладах культури, фізичної культури і спорту. А також у соціально-медичних установах за заявками їхніх керівників.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.