У Києві планують відремонтувати підземний тунель на Севастопольській площі за майже 80 мільйонів гривень

Читать на русском

Відповідну суму витратять не на капітальний ремонт

Читать на русском
Тендер
На ремонт підземного тунелю у Солом'янському районі Києва витратять майже 80 тисяч гривень

Відповідну суму витратять не на капітальний ремонт

В одному з районів Києва на ремонт підземного тунелю витратять до майже 80 мільйонів гривень. Замовником виступило комунальне підприємство "Київавтошляхміст". Вже відомо, хто виконуватиме роботи. 

Як свідчать дані сайту публічних закупівель Prozorro, 15 вересня КП "Київавтошляхміст" уклало з ТОВ "Центр гідроізоляції і покрівлі" договір на проведення ремонтних робіт на тунельному шляхопроводі транспортної розв'язки Севастопольської площі. Ціна договору склала 79,13 мільйона гривень. Роботи мають виконати до кінця 2024 року. Під час них герметизуватимуть шви та тріщини, торкретуватимуть бетонні поверхні та інше. 

Перелік та строк виконання робіт 
Перелік та строк виконання робіт 

Про переможця тендеру 

ТОВ "Центр гідроізоляції і покрівлі" отримало підряд без конкуренції, адже бажаючих взяти участь у цій закупівлі більше не знайшлося. Основним видом діяльності компанії є будівництво житлових і нежитлових будівель. Керівником є Сергій Єланцев з Києва. У період з 2011 по 2023 роки фірма отримала державних підрядів на суму 482 768 197 гривень. Компанія надавала послуги "Укргідроенерго", КП "Київавтошляхміст", "Київському метро" та іншим. 

Ремонт підземного переходу на Севастопольській площі в Києві

11 вересня у Солом’янській РДА повідомили про роботи з косметичного ремонту підземного пішохідного переходу, який розташований на Севастопольській площі. Зазначалося, що перехід відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки пішоходів та є важливою інфраструктурною розв'язкою цього мікрорайону, яким кожного дня користується велика кількість мешканців. Однак з часом він втратив свою первісну привабливість і потребував оновлення. Тож метою цих робіт є створення зручного середовища для пішоходів, що користуються цим переходом.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.