Скільки за час воєнного стану офіційно заробили Віталій Кличко та його 12 заступників

Читать на русском

Під час війни заступники Віталія Кличка отримували різного роду надбавки та матеріальну допомогу

Читать на русском
Голова КМДА Віталій Кличко
Голова КМДА Віталій Кличко

Під час війни заступники Віталія Кличка отримували різного роду надбавки та матеріальну допомогу

З лютого 2022 року по червень 2023 року час голова КМДА Віталій Кличко заробив на цій посаді 1,01 млн гривень. Заробітки його першого заступника та ще двох заступників – Миколи Поворозника, Марини Хонди та Петра Пантелеєва – за рахунок надбавок та премій перевищили офіційні доходи міського голови. З дванадцяти замів Кличка по КМДА виділяються тільки нарахування Андрія Крищенка та Костянтина Усова, які протягом року жодних виплат за роботу на цих посадах не отримували. 

Про офіційні доходи Віталія Кличка та його заступників стало відомо з даних апарату КМДА, отриманих головою Громадської ради при КМДА Геннадієм Кривошеєю. 

  • Віталій Кличко протягом 17 місяців отримав “чистими” 1,01 млн гривень. Протягом цього періоду йому не виписували ніяких премій та надбавок. Майже всі його виплати складала “гола ставка”, яка в середньому становить 65 тис. гривень на місяць. 
  • Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник заробив 1,23 млн гривень. Крім посадового окладу (в середньому 16,29 тис. гривень), щомісячно він отримував надбавку за вислугу років і інтенсивність праці, а також двічі йому сплачували соціальну матеріальну допомогу в розмірі 150 тис. гривень, та один раз допомогу на оздоровлення в розмірі 84,22 тис. гривень.
  • Марина Хонда отримала 1,09 млн гривень, а Петро Пантелеєв -1,04 млн гривень. Їх виплати складалися з посадового окладу (в середньому 15 тис. гривень на місяць), надбавок та премій, а також соціальної і матеріальної допомоги на оздоровлення в сумі понад 200 тис. гривень.
  • Валентин Мондриївський отримав 1 млн гривень з середньою ставкою 14 тис. гривень, тим же переліком доплат та 150-тисячною соцдопомогою та допомогою на оздоровлення.
  • Петро Оленич за цей період отримав 975,65 тис. гривень. Його посадовий оклад в середньому складає близько 14 тисяч, а матеріальна допомога склала – 143 тис. гривень.
  • Вячеслав Непоп має на такому ж рівні оклад та майже стільки ж матеріальної допомоги (136 тис. гривень), але він чистими за 17 місяців отримав на півсотні тисяч менше – майже 928 тис. гривень.
  • Ганна Старостенко заробила 734 тис. гривень та середнім окладом 13,55 тис. гривень, Володимир Прокопів - 650 тис. гривень з середнім окладом 12 тис. грн, а Олена Говорова - 649 тис. грн з середнім окладом 10,9 тис. грн. Дами також отримували соцдопомогу та виплати на оздоровлення: Ганна Старостенко – 191 тис. гривень, а її колега – 132 тис. гривень, у Володимира Прокопіва у цих графах по нулям.
  • Владислав Андронов, назначений заступником голови КМДА 1 червня минулого року, за рік роботи сплатили більше, ніж чотирьом його колегам за 17 місяців. Так, його сумарні виплати з вирахуванням податків при ставці близько 15 тисяч гривень на місяць становлять 674,83 тис. гривень, в тому числі 67 соцдопомоги, яку йому сплатили напередодні новорічних свят.
  • Андрій Крищенко та Костянтин Усов на сайті КМДА значаться заступниками голови КМДА, однак вже рік жодних виплат не отримують. Це явно свідчить про те, що обох топ-чиновників вже рік як немає на своїх робочих місцях. По інформації видання “КиївВлада”, Усов взяв відпустку для навчання в Гарварді, а Крищенко був мобілізований до лав Сил оборони України. За даними апарату КМДА, Андрій Крищенко з середньою ставкою 12 тис. гривень на місяць отримував зарплатню в лютому-липні минулого року та сумарно з усіма надбавками заробив трохи більше 300 тис. гривень. А Константин Усов мав виплати тільки в лютому, березні, травні і червні 2022 року, в якості яких йому вдалося отримати з міського бюджету 228 тис. гривень.

Як раніше повідомляв Інформатор, Українці запустили петицію про відсторонення від посади голови КМДА Віталія Кличка.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.