“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
На східному кордоні Польщі буде десять батальйонів військових у чотирьох воєводствах.
Допоки в Україні триває війна, а наміри білорусі залишаються неочевидними – Польща вирішила укріпити власний кордон. Аби захиститися від будь-яких намірів з боку кремля в країні створять угрупування, що займатиметься охороною кордону.
Рішення створити так званий “Компонент Оборони Кордону” Польщі затвердив віцепрем'єр-міністр країни та голова Міністерства національної оборони Маріуш Блащак. Відповідні документи він підписав під час урочистої присяги в Кольно, яку склали нові бійці 1-ї Підляської бригади територіальної оборони.
“російська агресія триває. Не виключено, що «правителі Кремля», ймовірно, вирішать скористатися складною ситуацією в Північній Африці та на Близькому Сході, щоб знову викинути цих людей на кордони Євросоюзу. Враховуючи, що на нас знову можуть напасти з більшою силою, я вирішив додати до складу Сил територіальної оборони прикордонний компонент,” – додав очільник Міноборони.
Десять військових батальйонів планують розмістити на східному кордоні у чотирьох воєводствах: Підляському, Вармінсько-Мазурському, Люблінському та Підкарпатському.
Довідково: Перша Підляська бригада була сформована ще у 2016 році. Має понад 2 тис. солдатів і складається з п'яти батальйонів легкої піхоти та трьох самостійних рот. У вересні 2022 року її лави поповнили майже 90 нових бійців, серед яких є військові з США, Хорватії, Румунії та Великої Британії, що служать у батальйонній бойовій групі НАТО. Напередодні до лав Підляської бригади доєдналися ще тридцять нових бійців Сил територіальної оборони. Війська територіальної оборони є п'ятим видом збройних сил після Сухопутних військ, Повітряних сил, Військово-Морських Сил і Сил спеціального призначення Польщі. Вони були створені 1 січня 2017 року. Зараз у 18 бригадах територіальної оборони навчаються понад 34 тисячі військових.
Нагадаємо, у серпні 2021року, білорусь та росія розпочали проти Польщі та країн Балтії спецоперацію зі створення міграційного тиску на кордоні. Тоді, польський кордон, крім прикордонників, захищали армійські підрозділи, у першу чергу війська тероборони країни. А вже в цьому році країна почала зводити стіну на кордоні з білорусю. Її висота 5,5 метрів, а довжина понад 180 кілометрів. Та попри це, щодня через польсько-білоруський кордон до Польщі з території білорусі намагається потрапити від кількох до кількадесяти мігрантів з країн Азії та Африки, яким сприяють спецслужби білорусі.
Згідно міжнародного права Білорусь, по відношенню до України, є таким само військовим агресором як і рф. Раніше, Інформатор розбирався чому Лукашенко лякає ядерною зброєю та звідки вона в нього може з’явитися та якими методами можна зупинити спільний ракетний тероризм путіна та лукашенка. Також радимо почитати, як будуть судити путіна та його посіпак.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.