За проведення "референдуму" на Херсонщині покарали ще одну зрадницю: що з нею

Читать на русском

Жінка співпрацювала з рф

Читать на русском
За проведення "референдуму" на Херсонщині покарали ще одну зрадницю: що з нею
Ілюстративне фото

Жінка співпрацювала з рф

Жінка почала співпрацювати з ворогом під час окупації Херсонщини та очолила "дільничну виборчу комісію". Після деокупації зрадницю затримали та засудили на 5 років ув'язнення.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на вирок, який опублікований в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Жінка виявилася жителькою села Новоолександрівка, що на Херсонщині та співпрацювала з рф. Зокрема, зрадниця допомагала організовувати незаконний "референдум" в регіоні.

Крім того, вона займалась агітацією у селах Новоолександрівка, Гаврилівка, Михайлівка, Золота Балка Бериславського району. А ще - пошуком та залученням транспортних засобів і водіїв для "дільничної виборчої комісії". Жінка залучила до цього процесу місцевих мешканок, які займались подворовим обходом.

Обвинувачена уклала угоду про визнання винуватості з прокурором, а суд затвердив цю угоду, призначивши узгоджене покарання у вигляді 5 років позбавлення волі із забороною на 10 років обіймати деякі посади в органах державної влади та займатися діяльністю, пов’язаною з виборчим процесом.

Що відомо про псевдореферендуми

Окупаційна влада захоплених територій України вже кілька разів анонсувала проведення псевдореферендумів, однак українські військові та спротив місцевого населення зривають всі плани. Відомо, що анексія дозволить Кремлю отримати привід для загальної мобілізації, оскільки тоді контрнаступ України можна буде інтерпретувати як зазіхання на територію рф. Незаконне голосування відбувалося з 23 по 27 вересня в окупованих частинах Запорізької, Донецької, Луганської та Херсонської областей. 

Також ми розповідали, чому результати псевдореферендумів є нікчемними

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.