Головна
Бізнес
Фінанси
13:15, 30 Березня
Информатор UA

Интро

З початку повномасштабного вторгнення рф на спецрахунок Національного банку, який відкрили для збору коштів на підтримку Збройних Сил України, надійшло близько 13,4 млрд гривень. Гроші надходили як від бізнесу та громадян України, так і від міжнародної спільноти (зокрема зі США, Великої Британії, Польщі, Франції, Австралії та інших). Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу НБУ. Так, майже 3,9 млрд гривень надійшло з-за кордону в іноземній валюті (долари США, євро, фунти, канадські долари, китайські женьміньбі, японські ієни, швейцарські франки, польські злоті, австралійські долари). З цих коштів Національний банк уже перерахував на потреби військових майже 13,2 млрд гривень: на потреби Національної гвардії України 950 млн гривень; на потреби Національної поліції України 1 млрд 650 млн гривень; на потреби Міністерства оборони України 9 млрд 607 млн гривень; на потреби Державної прикордонної служби 980,2 млн гривень. Таким чином, на спецрахунку залишилося близько 200 млн гривень. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

За місяць на спецрахунок НБУ надійшло 13,4 млрд гривень на підтримку української армії

Читать на русском
За місяць на спецрахунок НБУ надійшло 13,4 млрд гривень на підтримку української армії

Рахунок – мультивалютний

З початку повномасштабного вторгнення рф на спецрахунок Національного банку, який відкрили для збору коштів на підтримку Збройних Сил України, надійшло близько 13,4 млрд гривень. Гроші надходили як від бізнесу та громадян України, так і від міжнародної спільноти (зокрема зі США, Великої Британії, Польщі, Франції, Австралії та інших).

Про це повідомляє Інформатор  із посиланням на пресслужбу НБУ.

Так, майже 3,9 млрд гривень надійшло з-за кордону в іноземній валюті (долари США, євро, фунти, канадські долари, китайські женьміньбі, японські ієни, швейцарські франки, польські злоті, австралійські долари).

З цих коштів Національний банк уже перерахував на потреби військових майже 13,2 млрд гривень:

  • на потреби Національної гвардії України – 950 млн гривень;
  • на потреби Національної поліції України – 1 млрд 650 млн гривень;
  • на потреби Міністерства оборони України – 9 млрд 607 млн гривень;
  • на потреби Державної прикордонної служби – 980,2 млн гривень.

Таким чином, на спецрахунку залишилося близько 200 млн гривень.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.