Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Він отримав "аванс" у розмірі 27 тисяч доларів
Заступник голови Одеської обласної військової адміністрації за 35 тисяч доларів хотів "відмазати" підлеглого від тюрми. Чиновнику повідомили про підозру за двома статтями. Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу.
Про це повідомили у Службі безпеки України. Правоохоронці традиційно не називають ім'я чиновника, але за даними джерела УП та РБК-Україна, ідеться про Олега Муратова.
Посадовець за гроші пропонував керівнику одного зі структурних підрозділів ОВА своє "сприяння" в уникненні кримінальної відповідальності за привласнення державного майна. За 35 тисяч доларів він обіцяв вирішити питання щодо закриття відповідного провадження, де фігурував чиновник.
Для цього він нібито планував використати особисті зв’язки у правоохоронних органах України. Слідчі зафіксували факт передачі посадовцю "авансу" у розмірі 27 тисяч доларів. Чиновника затримали в будівлі облдержадміністрації під час передачі ним отриманих грошей своєму водію. Під час обшуків за місцями проживання фігуранта та в його автомобілі знайшли: понад 45 тисяч доларів; більше ніж 21 тисяч євро; золоті злитки та монети.
Наразі затриманому повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 4 ст. 190 (у заволодінні чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство), вчинене в особливо великих розмірах); ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 (закінченому замаху на підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням службового становища). Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу.
Муратов народився 14 січня 1975 року в Херсонській області. За освітою – економіст. З 2002 по 2015 рік працював на різних посадах в Одеській облдержадміністрації. У 2015 році Муратов намагався обратися депутатом до Одеської міської ради, але йому забракло голосів. У вересні 2016 року Муратов переміг у конкурсі на заміщення вакантної посади начальника Південного офісу Держаудитслужби. 2016-2020 роки — начальник Південного офісу Держаудитслужби. У грудні 2020 року призначений заступником голови Одеської ОДА. У 2020 році Муратов балотувався в депутати одеської обласної ради від "Слуги народу", але не обрався.
Нагадаємо, в Україні засудили російського агента. Крім того, суд обрав покарання зраднику, який влаштовував "нальоти" та зливав адреси патріотів окупантам.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.