“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
За його "наводкою" загарбники вдиралися до помешкань патріотів та викрадали їх
Мешканець селища Глібівка під час захоплення Вишгородського району підтримав російських окупантів і запропонував їм свою допомогу. Він "зливав" агресору адреси проживання місцевих жителів, що потенційно могли входити до руху опору. Серед них – колишні учасники антитерористичної операції на Сході України.
Про це повідомили у Службі безпеки України. За його "наводкою" загарбники вдиралися до помешкань патріотів та викрадали їх. Після цього потерпілих катували і примусово вивозили до росії.
Зрадник брав участь у проведенні каральних рейдів на території району. Спільно з рашистами він увірвався до приватного будинку місцевого жителя, щоб незаконно затримати його. Під час "нальоту" чоловік чинив фізичне насильство та погрожував дружині потерпілого вбивством.
Також поплічник агресора розграбовував оселі громадян під виглядом "сприяння" матеріально-технічному забезпеченню ворожих військ. Він "конфіскував" мікроавтобус у мешканця селища. За даними слідства, зрадник мав "преференції" від загарбників у вигляді вільного пересування по тимчасово захопленій території регіону. При цьому навіть власний автомобіль він позначив знаками розрізнення підрозділів противника.
Після звільнення Київщини він ховався на території регіону. Однак його місцеперебування дізналися і затримали. Під час обшуків у нього знайшли продуктові набори виробництва рф та мобільні телефони з контактами рашистів. Слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Суд обрав затриманому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
24 лютого 2022 року російські війська почали повномасштабне вторгнення в Україну. Окупанти увійшли в Київську область. 28 березня українські війська виграли битву за Ірпінь і почали відвойовувати багато населених пунктів. До 2 квітня ЗСУ відновили контроль над усією Київською областю, повністю припинивши її окупацію. Станом на вересень, на Київщині знайшли 1 356 тіл цивільних жителів, яких убили російські військові.
Нагадаємо, на Житомирщині священник називав "постановкою" вбивства і катування людей окупантами у Бучі. Крім того, депутату держдуми рф Майданову дали 15 років тюрми в Україні.
Також Інформатор писав, що в Україні засудили проросійського бойовика.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.