“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Під час атаки дронів на "Іван Хурс" загинули 6 людей
Російські джерела повідомляють, що розвідувальне російське судно "Іван Хурс" зазнало дуже серйозних пошкоджень внаслідок атаки безпілотників. Зазначається, що корабель атакували не три дрони, а цілих п'ять, два з яких досягли своєї мети та зробили в борту дві пробоїни. Ремонт займе від пів року до року, що означає чергове ослаблення позиції Чорноморського флоту рф в регіоні.
Наразі корабель ще тримається на плаву, проте є велика ймовірність його затоплення. Під час атаки дронів також загинули 6 людей: п'ять матросів та офіцер. Двоє з них впали за борт й потонули, а решта перебувала в машинному відділенні, куди й припав основний удар дронів.
Рятувальне судно ВМС росії зараз транспортує уражений корабель до Новоросійська. Швидкість мінімальна - 0.8 вузлів на годину.
24 травня 2023 року з'явилася інформація про атаку безпілотників на "Іван Хурс". Пропагандисти заявляли, що атака нібито не була успішною, а дрони були знищені за 140 кілометрів від протоки Босфор. Там російський корабель "Іван Хурс" нібито стояв на охороні газопроводу Турецький потік та Блакитний потік - це економічна зона Туреччини. Проте пізніше в мережі з'явилося відео влучання дрона в судно.
До слова, "Іван Хурс" є першим серійним розвідувальним судном зв'язку рф. Цей корабель використовується, зокрема, для радіорозвідки та ведення радіоелектронної боротьби. Вважається унікальним кораблем Чорноморського флоту. Його росіяни пустили на воду тільки у 2017 році, а з 2018 року входить до складу чорноморського флоту росії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.