Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Росіяни звинувачують Україну в атаці на корабель Іван Хурс
Міністерство оборони рф заявило про атаку на корабель "Чорноморського флоту" "Іван Хурс". За словами пропагандистів, атакували корабель безпілотними катерами.
Така інформація з'явилася в російських ЗМІ. Пропагандисти заявили, що корабель "Іван Хурс" атакували три безпілотних швидкохідних катерів, але нібито ця атака була невдалою. За інформацією пропагандистів, ці катери буцімто були знищені за 140 кілометрів від протоки Босфор. Там російський корабель "Іван Хурс" нібито стояв на охороні газопроводу Турецький потік та Блакитний потік. Слід зазначити, що це економічна зона Туреччини.
Також в російському міністерстві оборони опублікували відео обстрілу одного з катерів. Традиційно в атаці на корабель російські пропагандисти звинуватили Україну. При цьому українська сторона наразі ще це не прокоментувала.
Водночас росіяни зранку перекрили Кримський міст. Кримський ватажок окупантів Аксьонов заявив, що нібито причин для паніки немає, а міст закрито через навчання. Цілком можливо, що перекриття Кримського моста може бути пов'язано з тим, що окупанти нервують через атаки на їхні кораблі. Адже навчання раніше росіяни не анонсували.
Це розвідувальний корабель за проєктом 1820 року. Вважається унікальним кораблем Чорноморського флоту. Його росіяни пустили на воду тільки в 2017 році. До складу Чорноморського флоту "Іван Хурс" увійшов у 2018 році.
Цей корабель обладнанийкомплексами радіотехнічної розвідки, радіоелектронної боротьби та системами зв’язку для забезпечення управління флотом. При цьому зазначалося, що "Іван Хурс" призначений для стеження за комплексами протиракетної оборони.
У квітні міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що Україна чекає на відповідний момент для того, щоб завдати нові удари по кораблях рф в Чорному та Азовському морях. Ці майбутні удари Резніков порівняв з атакою, через яку пішов на дно крейсер "Москва".
"Я не можу розкрити всі деталі зараз. Є нюанси, які досі невідомі нашому ворогові, а це означає, що ми можемо пропонувати їм ще черговий сюрприз на морі, пов'язаний з їхніми кораблями. Ми просто чекаємо на відповідний момент, щоб повторити цю історію", - розповів Олексій Резніков.
Також ще у квітні російські окупанти заявляли про те, що надводні безпілотники атакували російські кораблі в тимчасово анексованому Севастополі. Водночас очільниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк порадила окупантам в анексованому Криму готуватися до "сезону бавовни" та звикати до повітряних тривог.
Нагадаємо, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний розповів, як вдалося потопити крейсер "Москва".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.