Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Більш ніж у десять разів скоротилася площа зрошуваних земель у Криму — це видно з космосу
Починаючи з 2014 року Росія окупувала Крим і частину Донбасу, важливу роль у відстеженні переміщень її військ грали супутники. З їх допомогою вдалося довести ряд військових злочинів бойовиків: наприклад, завдяки Google Earth було остаточно доведено 130 випадків обстрілів України з території країни-агресора.
Відповідне відео опублікувало видання «Слово й діло», передає Інформатор.
Найяскравіший приклад значних змін — донецький аеропорт. Його відреставрували до Євро-2012, це коштувало майже 7 млрд гривень. Наприкінці травня 2014 року аеропорт тимчасово закрили через обстріли російських бойовиків. Але це не допомогло: у результаті боїв, які тривали з вересня 2014 року по січень 2015 го, аеропорт зруйнували. Зараз зруйновані старий і новий термінали, 13 січня 2015 року впала диспетчерська вишка.
Не видно й луганський аеропорт. Українські військові обороняли його з квітня до вересня 2014 року. Знімки із супутників показують, як поступово під час боїв руйнувалася його інфраструктура. Змінилося до невпізнання селище Піски (Донецька область). До війни там проживали 2 тисячі осіб, а вже у 2015 році там залишилося тільки 13 жителів. Із супутників видно масштаб руйнувань у населеному пункті.
У селі Широкине (Донецька область) колись проживали 1,5 тисячі осіб, зараз там уже немає нікого. У лютому 2015 року українські військові евакуювали місцевих жителів, оскільки більшість будівель у селищі були зруйновані. Добре видно із супутників наслідки обстрілу селища Червоний Жовтень і Савур-Могили — десятки воронок від снарядів.
У Криму погіршився екологічний стан півострова. Після окупації України припинила постачання прісної води, а РФ їх налагодити не змогла. Із супутників видно, як за кілька років обміліли Сімферопольське, Загородське, Тайганське водосховища. До критичного стану висохло Аянське водосховище. Ще кілька річок на півострові також повністю пересохли.
Нагадаємо, Росія може повернути свої війська до українських кордонів. Крім того, у США заявили, що ще рано робити висновки щодо відведення російських військ від України.