RU
Головна
Наука
Медицина
13:46, 26 Серпня
Информатор UA

Интро

З 1 січня 2022 року в Україні діятимуть нові правила проходження інтернатури. Зокрема, МОЗ визначатиме пріоритетні спеціальності для підготовки в інтернатурі. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров'я. "Ми впроваджуємо керовану систему підготовки лікарів-інтернів, щоб Україна в разі настання кризи знову не опинилася без фахівців потрібних професій. З наступного року саме Міністерство охорони здоров'я визначатиме пріоритетні спеціальності для підготовки в інтернатурі, виходячи з кадрових потреб держави. Так само ми будемо затверджувати перелік здатних баз стажування лікарів-інтернів", - заявив Віктор Ляшко, міністр охорони здоров'я. Основні зміни,які очікують випускників вищих навчальних закладів (ВНЗ): конкурс за рейтингом - буде враховуватися середній бал, результати КРОК-2 і об'єктивного структурованого практичного (клінічного) іспиту; електронна система відповідного рейтингового розподілу - випускник ВНЗ буде самостійно обирати бажану спеціальність, базу стажування та установу вищої освіти, де проходитиме підготовку в інтернатурі, а також визначатиме свої пріоритети серед них (можливо визначити ТОП-5). Нагадаємо, в Міністерстві охорони здоров'я надали рекомендації, як відвідувати лікарів в період пандемії . Також Інформатор писав, скільки в різних містах України заробляють лікарі,вчителі та будівельники. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

З наступного року в Україні запрацює нова модель вступу до інтернатури - Ляшко

Читать на русском
З наступного року в Україні запрацює нова модель вступу до інтернатури - Ляшко

Нові правила запрацюють з 1 січня 2022 року

З 1 січня 2022 року в Україні діятимуть нові правила проходження інтернатури. Зокрема, МОЗ визначатиме пріоритетні спеціальності для підготовки в інтернатурі.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров'я.

"Ми впроваджуємо керовану систему підготовки лікарів-інтернів, щоб Україна в разі настання кризи знову не опинилася без фахівців потрібних професій. З наступного року саме Міністерство охорони здоров'я визначатиме пріоритетні спеціальності для підготовки в інтернатурі, виходячи з кадрових потреб держави. Так само ми будемо затверджувати перелік здатних баз стажування лікарів-інтернів", - заявив Віктор Ляшко, міністр охорони здоров'я.

Основні зміни,які очікують випускників вищих навчальних закладів (ВНЗ):

  • конкурс за рейтингом - буде враховуватися середній бал, результати КРОК-2 і об'єктивного структурованого практичного (клінічного) іспиту;
  • електронна система відповідного рейтингового розподілу - випускник ВНЗ буде самостійно обирати бажану спеціальність, базу стажування та установу вищої освіти, де  проходитиме підготовку в інтернатурі, а також визначатиме свої пріоритети серед них (можливо визначити ТОП-5).

Нагадаємо, в Міністерстві охорони здоров'я надали рекомендації, як відвідувати лікарів в період пандемії .

Також Інформатор писав, скільки в різних містах України заробляють лікарі,вчителі та будівельники.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.