Головна
Бізнес
Економіка
08:42, 26 Травня
Информатор UA

Интро

Європейський інвестиційний банк надасть грант у розмірі 7 млн євро. Ці кошти спрямують на супровід інфраструктурних проектів в Україні. Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку громад і територій, передає Інформатор .  «Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) і Міністерство розвитку громад і територій України підписали грантову угоду на суму у 7 млн євро. Цей грант буде спрямований на підготовку та впровадження програми відновлення в країні», - йдеться у повідомленні. За кошти програми відновлення профінансують кілька сотень малих і середніх проектів на муніципальному рівні. Йдеться про відновлення соціальної інфраструктури (лікарні, школи, дитячі садки, спортивні об'єкти), поліпшення комунальних послуг, ремонті пошкоджених адміністративних будівель. Очікується, що реалізація проектів принесе користь для більш ніж 13 мільйонів українців, а також стимулюватиме регіональний розвиток в країні. Зазначимо, реалізація кредитної програми для відновлення України вже допомогла реконструювати понад 240 інфраструктурних об'єктів. Нова кредитна угода від ЄІБ у розмірі 340 млн євро, яку підписали  минулого року, буде сприяти більш масштабній реконструкції соціальної інфраструктури.  Нагадаємо, Україна отримає 100 млн євро від ЄІБ для модернізації освітлення. Крім того, в Україні на реконструкцію льотної смуги Борисполя залучать 270 млн євро від ЄІБ. Також інформатор писав, Україна і Франція уклали угоди на понад 1,3 млрд євро . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .   

Європейський банк надасть 7 млн євро для інфраструктурних проектів в Україні

Читать на русском

Ці кошти будуть сприяти підвищенню інфраструктурної стійкості в країні

Читать на русском
Європейський банк надасть 7 млн євро для інфраструктурних проектів в Україні

Ці кошти будуть сприяти підвищенню інфраструктурної стійкості в країні

Європейський інвестиційний банк надасть грант у розмірі 7 млн євро. Ці кошти спрямують на супровід інфраструктурних проектів в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку громад і територій, передає Інформатор

«Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) і Міністерство розвитку громад і територій України підписали грантову угоду на суму у 7 млн євро. Цей грант буде спрямований на підготовку та впровадження програми відновлення в країні», - йдеться у повідомленні.

За кошти програми відновлення профінансують кілька сотень малих і середніх проектів на муніципальному рівні. Йдеться про відновлення соціальної інфраструктури (лікарні, школи, дитячі садки, спортивні об'єкти), поліпшення комунальних послуг, ремонті пошкоджених адміністративних будівель.

Очікується, що реалізація проектів принесе користь для більш ніж 13 мільйонів українців, а також стимулюватиме регіональний розвиток в країні.

Зазначимо, реалізація кредитної програми для відновлення України вже допомогла реконструювати понад 240 інфраструктурних об'єктів. Нова кредитна угода від ЄІБ у розмірі 340 млн євро, яку підписали  минулого року, буде сприяти більш масштабній реконструкції соціальної інфраструктури. 

Нагадаємо, Україна отримає 100 млн євро від ЄІБ для модернізації освітлення. Крім того, в Україні на реконструкцію льотної смуги Борисполя залучать 270 млн євро від ЄІБ.

Також інформатор писав, Україна і Франція уклали угоди на понад 1,3 млрд євро .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.