"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Люди, які зробили ремонт пошкодженого через війну житла за свої кошти, можуть звертатися за компенсацією й подавати заяви через Дію
Українцям, які зробили ремонт пошкодженого внаслідок війни житла власним коштом, можуть звертатися за компенсаціями. Гроші повернуть на картку за програмою єВідновлення. Компенсацію вже почали здійснювати з 1 січня.
Механізм буде таким самим, як за іншими категоріями програми "єВідновлення", пише Економічна правда. Для того, щоб отримати кошти, треба зробити кілька кроків. Насамперед - це подати заяву через додаток Дія. Після цього її розгляне комісія і визначить розміру виплати. Отже, все що вам потрібно, це:
Визначаючи розмір компенсації, комісія орієнтується на акт первинного огляду пошкодженого житла. Також потрібно надати чек-лист з встановленою вартістю будівельних матеріалів та робіт, затверджений Кабміном. Підставою для отримання грошей є закон, який у жовтні 2023 року підписав президент Володимир Зеленський. Він дозволяє українцям, які зробили ремонт пошкодженого житла за власний кошт, претендувати на виплату компенсації.
Програма "єВідновлення" поширюється на житло, яке було пошкоджене після 24 лютого 2022 року. Кошти на ремонт пошкодженого помешкання можна також отримати, якщо власник ще не відновив його за власний кошт.
Мають право на отримання допомоги: фізичні особи-громадяни України; об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, управителі багатоквартирних будинків, житлово-будівельні (житлові) кооперативи, які здійснюють утримання відповідних будинків.
Не можуть отримати компенсацію: особи, до яких застосовано санкції; особи, які мають судимість за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених розділом I "Злочини проти основ національної безпеки України" Особливої частини Кримінального кодексу України; їхні спадкоємці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.