“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Попри високі запаси газу, на ситуацію може вплинути війна між Ізраїлем та ХАМАС
Європейський Союз може розширити екстрений ліміт ціни на газ, який запровадили на початку цього року. У Єврокомісії не побачили негативних наслідків такого заходу. Крім того, ціни на газ наразі нижчі на 90% за минулорічні.
Про це повідомляє видання Financial Times із посиланням на презентацію Єврокомісії для дипломатів країн ЄС. Верхню межу вирішили запровадити після кількох тижнів дискусій між країнами-членами. Зокрема, Австрія та Німеччина спочатку виступали проти цього.
За словами високопоставлених дипломатів та чиновників ЄС, у сховищах наразі рекордно високі запаси газу, а ціни на енергоносії впали. Попри це, на постачання цієї зими може вплинути війна між Ізраїлем і ХАМАС і потенційні акти деверсій на газовій інфраструктурі.
“Ми не знаємо, що станеться цього року. Ми маємо ситуацію в Ізраїлі, і ми не знаємо, як це вплине на імпорт з Близького Сходу”, – зазначив один із співрозмовників видання.
За його словами, у ЄС “викликає занепокоєння” пошкодження Балтійського газопроводу цього місяця. Там заявили, що хотіли б “мати страховку”.
Від початку повномасштабного вторгнення москва припинила поставки газу у Європу, що спричинило енергетичну кризу. Після цього ціни сягнули понад 300 євро за МВт-год, але не на тривалий період. Члени ЄС тоді погодилися, що ліміт почне діяти, якщо ціни на електроенергію перевищуватимуть 180 євро за мегават-годину протягом трьох днів поспіль.
У серпні стало відомо, що європейські трейдери почали зберігати природний газ в підземних сховищах на території України попри ризики, пов'язані з війною. Згідно з графіком, Євросоюз заповнить свої сховища на 90% до 1 листопада. За даними платформи прозорості GIE, 7 серпня сховища газу в країнах ЄС були заповнені на 87%.
Трейдери зазначають, що є комерційна логіка зберігання в Україні, окрім території ЄС. Зокрема, це зроблять для того, щоб скористатися нижчими цінами зараз, а не майбутніми поставками.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.