"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Росія не зможе торгувати нафтопродуктами дорожче встановлених цін
Країни «Групи семи» запропонували Євросоюзу встановити ліміт цін на російські нафтопродукти в 100-110 доларів за барель, повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на офіційного представника «Групи семи» (США, Великобританія, Німеччина, Італія, Канада, Франція та Японія).
У рамках санкцій, введених у відповідь на вторгнення Росії в Україну, з 5 лютого 2023 року у світі почнуть діяти дві стелі цін на російські нафтопродукти. Для світлих нафтопродуктів, які торгуються з надбавкою до сирої нафти (дизпаливо, бензин), та для темних нафтопродуктів, які торгуються зі знижкою (мазут).
Перший ліміт Єврокомісія планує встановити ціну 100 доларів за барель, другий – 45 доларів. «Група семи» продовжує дискутувати ціни. Bloomberg зазначає, що ціни на бензин і дизельне пальне з Росії трималися вище за 100 доларів за барель, а ф'ючерси на дизельне пальне без урахування російських поставок – близько 125 доларів за барель.
Таке обмеження цін означатиме, що країни «Групи семи» та Євросоюз надаватимуть страхові та фінансові послуги, пов'язані з російськими нафтопродуктами, лише в тому випадку, якщо їх закупили за граничною ціною або нижче.
Нагадаємо, у грудні 2022 року почала діяти стеля цін на російську нафту, що експортується морем, у 60 доларів за барель. У відповідь на це президент Росії Володимир Путін заборонив продаж російської нафти та нафтопродуктів країнам, які погодилися зі стелею цін. 19 січня очільник української дипломатії Дмитро Кулеба закликав знизити ціни й на російську нафту.
«Україна впевнена, що настав час переглянути обмеження ціни на нафту, оскільки поточна ринкова ціна на Urals нижча за 50 доларів США за барель. Це рішення має забезпечити різке скорочення доходів Росії для фінансування війни, масових звірств і дестабілізації в Європі та інших країнах», – вважає голова МЗС.
Країни встановлюють граничні ціни, щоб скоротити доходи Росії, які допомагають їй продовжувати війну в Україні, і водночас не допустити припинення постачання та стрибка світових цін.
Що означає гранична ціна на нафту та як вона вплине на доходи Росії, Інформатор писав тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.