Єрмак “запустив” сайт про санкції, який практично не працює

Читать на русском

За словами голови ОП, на порталі є інформація про санкції, ініціативи та їхній вплив

Читать на русском
Сайт про санкції
Єрмак оголосив про запуск сайту про санкції, який працює наполовину. Колаж: Інформатор

За словами голови ОП, на порталі є інформація про санкції, ініціативи та їхній вплив

В Україні запустили сайт, присвячений санкціям проти Росії. Про це оголосив керівник Офісу президента Андрій Єрмак. Втім, сайт виявився не повністю працюючим – з семи розділів працюють поки лише два.

Про це очільник Банкової написав у Telegram. Сайт представлений як головний портал про спонсорів та співучасників агресії.

“На сайті представлена інформація про різноманітні обмежувальні заходи, впроваджені міжнародною спільнотою, а також їх вплив на економіку та військовий потенціал РФ”, – зазначив Єрмак.

Єрмак “запустив” сайт про санкції, який повністю не працює: що не так 1

Станом на 11:45 4 червня працюють лише два розділи порталу – “Викрадачі дітей” та “Компоненти у зброї”. Ще п’ять розділів – “Санкційні списки”, “Інструменти війни”, “Війна і мистецтво”, “Морські та повітряні судна”, “Кандидати на санкції” – недоступні. При спробі зайти на них, з’являється повідомлення про те, що вони все ще знаходяться в розробці.

Єрмак “запустив” сайт про санкції, який повністю не працює: що не так 2

Санкції проти Росії: останні новини

Міністерство фінансів США ще 1 травня оголосило про розширення списку санкцій проти фізичних та юридичних осіб з РФ, які сприяють зростанню військово-промислової галузі країни-агресора. До цього списку обмежень увійшла одна з найбільших авіакомпаній Росії "Побєда", а ще автозавод "Урал" та завод "Протон". Торкнулись санкції ще й компаній з країн, які допомагають РФ нарощувати воєнний потенціал.

Також Велика Британія і США ввели спільні санкції проти російського металу. Під заборону потрапив імпорт  алюмінію, нікелю і міді, а також реекспорт і послуги для металів, вироблених після 13 квітня. В Офісі президента України зазначили, що Росія втратить на цьому 40 мільярдів доларів. 

Нагадаємо, що країни G7 та Європейський Союз активно обговорюють можливість посилення тиску на фінансові установи, які допомагають Росії ухилятися від санкцій. Зокрема, розглядається впровадження заходів проти банків з третіх країн, які використовують систему СПФС — аналогічну SWIFT для обходу торговельних обмежень. Планується обговорити ці заходи під час майбутнього саміту G7.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.