«За нинішніх обставин говорити про припинення вогню просто нереалістично»
«Каштан»- оновлена версія такої важливої композиції. Сьогодні вона звучить по-новому — через рок, через біль і надію, через серце. Це пісня про наші міста. Про людей. Про мрію, яка не зникає… навіть під звуками сирен.
Також санкції торкнулись низки компаній із Туреччини, Китаю, Словаччини, Бельгії та Киргизстану. Вони допомагають РФ виготовляти зброю
Міністерство фінансів США у середу, 1 травня, оголосило про розширення списку санкцій проти фізичних та юридичних осіб з РФ, які сприяють зростанню військово-промислової галузі країни-агресора. До цього списку обмежень увійшла одна з найбільших авіакомпаній Росії "Побєда", а ще автозавод "Урал" та завод "Протон". Торкнулись санкції ще й компаній з країн, які допомагають РФ нарощувати воєнний потенціал.
Про новий пакет повідомляє пресслужбу американського відомства. Зазначається, що метою санкцій є обмеження доступу росіян до товарів, необхідних для ведення війни в України, а також скорочення доходів Кремля. Всього під санкції потрапило 300 компаній та фізичних осіб.
До списку санкцій включені такі гіганти, як:
Ще до санкційного списку внесені підприємства паливно-енергетичного комплексу та 16 суден росіян. Наразі список санкцій США включає понад тисячу фізичних та юридичних осіб. Крім того, під нові американські обмеження потрапили й компанії з інших країн, а саме Туреччини, Китаю, Словаччини, Бельгії та Киргизстану. Вони допомагали Росії обходити західні санкції та розвивати військове виробництво.
У Мінфіні США окремо відмітили таких осіб і компанії, які потрапили під санкції:
Окрім США обмеження впроваджують й країни ЄС. Наразі ЕС вже затвердив 13 пакетів санкцій проти Росї. Під обмеження згідно з останнім пакета потрапили 106 фізичних та 88 юридичних осіб. Тепер готується до погодження 14-й пакет.
США також регулярно розширює санкційний список. Але нещодавно стало відомо, що Сполучені Штати тимчасово дозволили грошові операції з підсанкційними банками РФ для розрахунків в енергетичній сфері. Йдеться про банки ВТБ, Альфа-банк, Радкомбанк, Росбанк, ВЕБ.РФ, Зеніт і банк Санкт-Петербург та Центробанк РФ. Відповідну ліцензію видав американський Мінфін. Вона діятиме шість місяців — до 1 листопада 2024 року з можливістю продовження.
Україна також запровадила санкції проти фізичних та юридичних осіб з РФ. Всі вони внесені до державного реєстру, який запрацював у лютому цього року. У ньому наразі знаходяться дані про 17 тисяч 202 особи та компанії, на які в Україні накладені обмеження.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.