Яке сьогодні, 3 лютого, свято: День, коли померла музика та боротьби з матюками

Цього дня народились український актор Максим Девізоров і українська співачка Віра Брежнєва

Календар, свято, цей день в історії, дата, 3 лютого
А ще в цей день – День морквяного торта й значного ривка

Сьогодні, 3 лютого, православна церква України відзначає день пам'яті Симеона Богоприємця й Анни Пророчиці. В цей день святкують іменини Ганна, Влас, Ігнатій, Микола, Семен. До кінця року залишається 331 день. А віряни уважно стежать за погодою: якщо снігу мало – літо буде посушливим.

3 лютого – яке сьогодні церковне свято

День пам'яті Симеона Богоприємця й Анни Пророчиці

Вчений чоловік, із глибокими знаннями, Симеон став провідником дива Стрітення Господнього.
Вчений чоловік, із глибокими знаннями, Симеон став провідником дива Стрітення Господнього.

За церковними переданнями, святий старець Симеон був одним із 72-х перекладачів, яким єгипетський цар Птолемей II доручив перекласти Святе Письмо з давньоєврейської мови на грецьку. Про Симеона святий євангеліст Лука пише, що він був обраний Господом і що Дух Святий перебував на ньому. Для царя Птолемея II святий Симеон перекладав книгу пророка Ісайї. 

Праведний Симеон Богоприємець і Анна Пророчиця – святі, чиї образи нерозривно пов’язані зі Стрітенням Господнім. Коли Діва Марія і Йосиф Обручник принесли Немовля Христа в Єрусалимський храм, Симеон і Анна першими впізнали у беззахисній дитині великого Месію, Спасителя всього світу.

3 лютого – яке сьогодні свято в різних країнах світу

 День значного ривка

День значного ривка відзначають 3 лютого.
День значного ривка відзначають 3 лютого.

Ідея свята полягає в тому, щоб дати собі шанс на новий початок. Токсичні стосунки не лише виснажують, але й можуть мати серйозні наслідки для психічного та фізичного здоров'я. Згідно з дослідженнями, довготривале перебування у поганих стосунках може призвести до стресу, депресії і навіть проблем із серцем.

Цей день пропонує наважитися на важливі зміни, які можуть призвести до покращення вашого життя. Змініть роботу, місце проживання, відвідайте нові місця чи завершіть розпочате колись. Або встановіть особистий спортивний рекорд, підготуйтесь і спробуйте, і вам вдасться!

День, коли померла музика

День, коли померла музика, відзначають 3 лютого.
День, коли померла музика, відзначають 3 лютого.

3 лютого 1959 року легендарні американські рок-музиканти, які фактично вигадали рок-н-рол, Бадді Голлі, Річі Валенс і Дж. П. Річардсон загинули в авіакатастрофі біля Клір-Лейк, штат Айова, США. Після зупинки в Клір-Лейк для виступу і розчарування умовами в гастрольних автобусах, Голлі вирішили зафрахтувати літак, щоб дістатися до наступного місця виступу в Мурхеді, штат Міннесота.

Ця подія пізніше стала відома як "День, коли померла музика" після того, як автор-виконавець Дон Маклін назвав її такою у своїй пісні 1971 року "American Pie".

Національний день морквяного торта 

Національний день морквяного торта відзначають 3 лютого.
Національний день морквяного торта відзначають 3 лютого.

Національний день морквяного торта відзначають у США. Морквяний торт – це не лише смачний десерт, а й швидкий у приготуванні, навіть без складного обладнання. Морква багата на вітаміни та мікроелементи. 

До складу такого торта зазвичай входять: яйця, сіль, кориця, ваніль, масло і цукор, ну і, само собою, морква. Не бійтеся додавати моркву в торт – чим більше її, тим смачнішим і ароматнішим він буде. 

Міжнародний день боротьби з ненормативною лексикою

День боротьби з матюками відзначають 3 лютого.
День боротьби з матюками відзначають 3 лютого.

Міжнародний день боротьби з ненормативною лексикою започаткували 2022 року. Цей день покликаний підвищити обізнаність про важливість культури спілкування, особливо серед підлітків. Ненормативна лексика, на жаль, часто стає частиною повсякденної мови. Філологи вважають, що її присутність у суспільстві є своєрідною реакцією на певні соціальні процеси та має право на існування.

Вона використовується для вираження емоцій, образ, а іноді й для посилення сказаного або просто як спосіб розрядити напружену ситуацію. Проте дуже часто ці слова перетворюються на паразити в мовленні, "прикрашаючи" розмови без необхідності.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube