Цього дня народилися американський актор Джейк Джилленголл та німецький актор Тіль Швайґер
Сьогодні, 19 грудня, православна церква України вшановує пам'ять святого мученика Боніфатія Римського. В цей день святкують іменини Григорій, Ілля, Тимофій. До кінця року залишається 12 днів. Цього дня віряни уважно спостерігали за погодою: якщо сніжить – наступного року чекайте на великий урожай пшениці.
Святий мученик Боніфатій був рабом багатої молодої римлянки та перебував з нею в беззаконному співжитті. Але обидва вони відчували докори сумління. Жінка дізналася, що якщо з благоговінням зберігати в домі мощі святих мучеників, то їхніми молитвами легше здобути порятунок. Вона спорядила Воніфатія на Схід, де в той час тривало жорстоке гоніння на християн, і просила привезти мощі мученика.
Приїхавши в Кілікію, Боніфатій залишив у готелі своїх супутників і пішов на міську площу, де мучили християн. Вражений видовищем страшних тортур, він за потягом свого співчутливого серця кинувся до них, цілував їм ноги. За це і його тут же віддали на муки. Святий Боніфатій, який перш ніж стати християнином, був рабом гріха, вважається небесним покровителем тих, хто бореться з гріхом пияцтва.
Офіційне свято встановлено з 2002 року. В грудні 2002 року Президент України підписав Указ № 1121/2002 про встановлення в Україні професійного свята – Дня адвокатури. Свято встановлено, щоб відзначити велике суспільне значення цього правозахисного інституту в Україні. Ефективність діяльності адвокатури є показником рівня демократії в державі.
Відповідно до Закону України "Про адвокатуру", який був введений в дію постановою Верховної Ради від 19 грудня 1992 року, Адвокатура України – це добровільне професійне громадське об’єднання, покликане сприяти захисту прав, свобод і представляти законні інтереси громадян України, іноземних громадян, осіб без громадянства, юридичних осіб, надавати їм іншу юридичну допомогу.
Цей день присвячений вшануванню субкультури емо, яка суттєво вплинула на музику, моду та масову культуру. Походить свято зі США, де відзначається як Національний день емо. Напрямок Емо, скорочено від "емоційний", виник у 1980-х роках як музичний жанр, що розвинувся з постхардкору, альтернативного року, інді-року та панк-року. Жанр характеризується емоційно зарядженими текстами та експресивною музикою.
Такі гурти, як Jimmy Eat World, Fallout Boy, Weezer та Rites of Spring є помітними представниками руху емо. Субкультура емо виходить за рамки музики, охоплюючи особливий стиль моди, що характеризується чорним одягом, інтенсивним макіяжем очей, шипованими поясами та різноманітним пірсингом.
Мода емо – це більше, ніж просто спосіб одягатися, це форма самовираження. У День емо люди часто одягаються у вузькі джинси, обтягуючі футболки, шиповані ремені, ретро-кросівки та обтислі сорочки. Це день, коли можна оцінити глибину та різноманітність емо-культури та її внесок у популярну культуру.
За даними міжнародних експертів на кінець XX століття, близько чверті всього населення планети, тобто півтора мільярда людей, живе в злиднях. Перші програми ООН з ліквідації бідності почали діяти ще 10 років тому, проте поки що число тих, хто живе за межею бідності не зменшується.
Організація об’єднаних націй розглядає бідність як "стан тривалої вимушеної відсутності необхідних ресурсів для забезпечення задовільного способу життя". Вона означає не тільки брак грошей, а й гідної роботи, зручного житла, доступу до хорошої освіти та охорони здоров’я.
А ви знали, що різні рівні нагрівання визначають типи льодяників: при гарячій температурі виходять тверді цукерки, при середній температурі – м'які, а при прохолодній температурі – жувальні. Одними з найстаріших твердих льодяників є ячмінний цукор, м'ятні та лимонні льодяники.
От щодо кексів, то американський мафін з'явився в середині XIX століття. Оскільки у вівсяних кексах використовується овес із високим вмістом клітковини, вони є одним із найкращих варіантів сніданку для схуднення. Достатньо з'їсти всього один кекс, щоб насититися. У здоровому домашньому варіанті не так багато калорій і жиру, як у більшості інших варіантів кексів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.