Це пісня про момент, коли врешті розумієш: всі чекають від тебе успішного успіху, а ти «просто звичайна людина». От ведеш із собою цей внутрішній монолог перед Новим роком, підбиваєш якісь підсумки. А вони - не фонтан. Щось не встиг, був неідеальним, хотів, але не зробив.
Інструкція від Мінреінтеграції щодо отримання пенсійних та соцвиплат.
На деяких деокупованих територіях почали працювати банки - зокремо, 19-го вересня відновили виділення в Харківській області. Проте, більшість міст після приходу "русского міра" оговтаються не скоро: ще не скрізь налагоджене електропостачання та поновлений зв'язок. Але навіть в таких умовах отримати пенсії та соцвиплати на деокупованих територіях можливо.
У Мінреінтеграції розповіли як знімати готівку на територіях, де ще не працюють банківські відділення та банкомати.
Варіант 1: Кошти можна зняти на касі в супермаркеті, аптеці чи навіть на АЗС. Зазначимо, сервіс спрацює при умові купівлі товару чи послуги в певних торговельних мережах.
Варіант 2: Готівку можна отримати у відділенні АТ "Укрпошта". Цю послугу можна навіть замовити додому за допомогою сервісу "З картки додому".
В Міністерстві зазначили, відносити усі сфери життєдіяльності деокупованих міст потребує часу. Проте, навіть якщо в вашому місті банківські системи поки не відновили свою роботу, отримати готівку буде не складно.

Нагадаємо, ЗСУ звільнили Білогорівку Луганської області. Також раніше Інформатор писав, коли звільнять Лиман.