Головна
Україна
01:12, 20 Вересня
Информатор UA

Интро

На деяких деокупованих територіях почали працювати банки - зокремо, 19-го вересня відновили виділення в Харківській області.Проте, більшість міст після приходу "русского міра" оговтаються не скоро: ще не скрізь налагоджене електропостачання та поновлений зв'язок. Але навіть в таких умовах отримати пенсії та соцвиплати на деокупованих територіях можливо. Урозповіли як знімати готівку на територіях, де ще не працюють банківські відділеннята банкомати. Варіант 1: Кошти можна зняти на касі в супермаркеті, аптеці чи навіть на АЗС. Зазначимо, сервіс спрацює при умові купівлі товару чи послуги в певних торговельних мережах. Варіант 2: Готівку можна отримати у відділенні АТ "Укрпошта". Цю послугу можна навіть замовити додому за допомогою сервісу "З картки додому". В Міністерстві зазначили, відносити усі сфери життєдіяльностідеокупованих міст потребує часу. Проте, навіть якщо в вашому місті банківські системи поки не відновили свою роботу, отримати готівку буде не складно. Інструкція від Мінреінтеграції тимчасово окупованих територій України. Інструкція від Мінреінтеграції тимчасово окупованих територій України. Нагадаємо, ЗСУ звільнили Білогорівку Луганської області. Також раніше Інформатор писав, коли звільнять Лиман. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Як зняти готівку з картки на деокупованих територіях, якщо банки та банкомати ще не працюють

Читать на русском
Як зняти готівку з картки на деокупованих територіях, якщо банки та банкомати ще не працюють

Інструкція від Мінреінтеграції щодо отримання пенсійних та соцвиплат.

На деяких деокупованих територіях почали працювати банки - зокремо, 19-го вересня відновили виділення в Харківській області. Проте, більшість міст після приходу "русского міра" оговтаються не скоро: ще не скрізь налагоджене електропостачання та поновлений зв'язок. Але навіть в таких умовах отримати пенсії та соцвиплати на деокупованих територіях можливо. 

У Мінреінтеграції розповіли як знімати готівку на територіях, де ще не працюють банківські відділення та банкомати. 

Варіант 1: Кошти можна зняти на касі в супермаркеті, аптеці чи навіть на АЗС. Зазначимо, сервіс спрацює при умові купівлі товару чи послуги в певних торговельних мережах. 

Варіант 2: Готівку можна отримати у відділенні АТ "Укрпошта". Цю послугу можна навіть замовити додому за допомогою сервісу "З картки додому". 

В Міністерстві зазначили, відносити усі сфери життєдіяльності деокупованих міст потребує часу. Проте, навіть якщо в вашому місті банківські системи поки не відновили свою роботу, отримати готівку буде не складно.

Інструкція від Мінреінтеграції тимчасово окупованих територій України. 
Інструкція від Мінреінтеграції тимчасово окупованих територій України. 

Нагадаємо, ЗСУ звільнили Білогорівку  Луганської області. Також раніше Інформатор писав, коли звільнять Лиман

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.