“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У соціологів викликає занепокоєння ставлення до громадян України, які є росіянами за національністю
В Україні до переселенців ставляться цілком позитивно. Готові допустити їх у своє найближче оточення 53%. Ксенофобне ставлення до них мають лише 5% громадян. Не викликає занепокоєння ситуація і з російськомовними громадянами.
42% опитаних погоджуються з тим, що переселенці мають жити в Україні. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), проведеного з 22 лютого по 6 березня 2023 року.
Ситуація з біженцями, російськомовними громадянами, та з тими, хто залишився на окупованій території – теж не викликає занепокоєння, ксенофобне ставлення до них мають не більше 14% населення України. Водночас занепокоєння соціологів викликає ставлення до громадян України, які є росіянами за національністю, ксенофобне ставлення до них мають 36% населення.
"Це ставлення вочевидь нераціональне і несправедливе, бо дані соціологічних досліджень показують, що в цілому погляди громадян України – етнічних росіян хоч і дещо відрізняються від поглядів етнічних українців, але не істотно, і ці громадяни так само захищають Україну від ворогів", - йдеться у повідомленні.
Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів власне опитування у період з 22 лютого по 6 березня 2023 року. Соціологи опитали 2 007 респондентів. Опитування не проводилося на території окупованого Криму та Донбасу, а також з громадянами, які виїхали за кордон після 24 лютого 2022 року.
У нещодавньому опитуванні українці відповіли, кому найбільше довіряють. Збройним силам України серед державних та суспільних інститутів довіряють 96% громадян. Далі йдуть волонтери, добровольці, нацгвардійці та рятувальники. Президенту України довіряють 83% опитаних. Більшість респондентів висловлюють недовіру чиновникам (не довіряють 64%), політичним партіям (63%), судам (59%) та Верховній раді України (51%).
Раніше ми писали, у яких сферах життя на думку українців покращилася ситуація. Також українці відповіли, чи доцільно визволяти Крим військовим шляхом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.