У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
У соціологів викликає занепокоєння ставлення до громадян України, які є росіянами за національністю
В Україні до переселенців ставляться цілком позитивно. Готові допустити їх у своє найближче оточення 53%. Ксенофобне ставлення до них мають лише 5% громадян. Не викликає занепокоєння ситуація і з російськомовними громадянами.
42% опитаних погоджуються з тим, що переселенці мають жити в Україні. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), проведеного з 22 лютого по 6 березня 2023 року.
Ситуація з біженцями, російськомовними громадянами, та з тими, хто залишився на окупованій території – теж не викликає занепокоєння, ксенофобне ставлення до них мають не більше 14% населення України. Водночас занепокоєння соціологів викликає ставлення до громадян України, які є росіянами за національністю, ксенофобне ставлення до них мають 36% населення.
"Це ставлення вочевидь нераціональне і несправедливе, бо дані соціологічних досліджень показують, що в цілому погляди громадян України – етнічних росіян хоч і дещо відрізняються від поглядів етнічних українців, але не істотно, і ці громадяни так само захищають Україну від ворогів", - йдеться у повідомленні.
Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів власне опитування у період з 22 лютого по 6 березня 2023 року. Соціологи опитали 2 007 респондентів. Опитування не проводилося на території окупованого Криму та Донбасу, а також з громадянами, які виїхали за кордон після 24 лютого 2022 року.
У нещодавньому опитуванні українці відповіли, кому найбільше довіряють. Збройним силам України серед державних та суспільних інститутів довіряють 96% громадян. Далі йдуть волонтери, добровольці, нацгвардійці та рятувальники. Президенту України довіряють 83% опитаних. Більшість респондентів висловлюють недовіру чиновникам (не довіряють 64%), політичним партіям (63%), судам (59%) та Верховній раді України (51%).
Раніше ми писали, у яких сферах життя на думку українців покращилася ситуація. Також українці відповіли, чи доцільно визволяти Крим військовим шляхом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.