Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
79 % українців проти надання іноземцям права купувати в країні землі сільськогосподарського призначення
Майже 80 % українців впевнені, що рішення про введення в Україні ринку земель сільськогосподарського призначення має прийматися на всеукраїнському референдумі.
Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг», — передає Інформатор.
Згідно з даними опитування, 16 % — не підтримують таку ініціативу. 58 % однозначно готові взяти участь у такому референдумі, 17 % — скоріше б узяли участь, 20 % — не взяли б участі.
За відкриття ринку купівлі / продажі землі з 1 липня цього року знають дві третини респондентів (46 % — багато чули про це, 32 % — щось чули). 22 % нічого про це не знають. Третина громадян вважають, що найбільше вплинули на прийняття рішення про введення ринку обігу (купівлі / продажу) земель сільськогосподарського призначення президент і парламент. Лише 12 % вважають, що на це рішення вплинув уряд країни.
Зазначимо, опитування проводилося серед населення України у віці від 18 років і старше у всіх регіонах, крім тимчасово окупованих територій.
Нагадаємо, Рада схвалила законопроєкт про земельну децентралізацію в Україні. Крім того, в Україні аграріям надаватимуть субсидії.
Також Інформатор писав, що доступні кредити 5-7-9 % найчастіше отримують фермери, уже видали 32 млрд гривень.