“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
79 % українців проти надання іноземцям права купувати в країні землі сільськогосподарського призначення
Майже 80 % українців впевнені, що рішення про введення в Україні ринку земель сільськогосподарського призначення має прийматися на всеукраїнському референдумі.
Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг», — передає Інформатор.
Згідно з даними опитування, 16 % — не підтримують таку ініціативу. 58 % однозначно готові взяти участь у такому референдумі, 17 % — скоріше б узяли участь, 20 % — не взяли б участі.
За відкриття ринку купівлі / продажі землі з 1 липня цього року знають дві третини респондентів (46 % — багато чули про це, 32 % — щось чули). 22 % нічого про це не знають. Третина громадян вважають, що найбільше вплинули на прийняття рішення про введення ринку обігу (купівлі / продажу) земель сільськогосподарського призначення президент і парламент. Лише 12 % вважають, що на це рішення вплинув уряд країни.
Зазначимо, опитування проводилося серед населення України у віці від 18 років і старше у всіх регіонах, крім тимчасово окупованих територій.
Нагадаємо, Рада схвалила законопроєкт про земельну децентралізацію в Україні. Крім того, в Україні аграріям надаватимуть субсидії.
Також Інформатор писав, що доступні кредити 5-7-9 % найчастіше отримують фермери, уже видали 32 млрд гривень.