“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Популярності набирає ім’я Стефанія
У нашій державі немає обмежень чи заборон на присвоєння тих чи інших імен. Тож, батьки мають право називати своїх малюків будь-якими іменами, які їм подобаються.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство юстиції України.
"104 905 – саме стільки маленьких громадян України з’явилося на світ упродовж першої половини 2022 року. Саме стільки новонароджених малюків було зареєстровано за цей час органами державної реєстрації актів цивільного стану", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, в Україні батьки можуть отримати набір для новонародженого. Крім того, у Польщі українці можуть отримати виплату на дітей.
Також Інформатор писав, як отримати фінансову допомогу, якщо дитина отримала поранення через війну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.