Головна
Світ
13:16, 20 Липня
Информатор UA

Интро

У Польщі почали приймати заявки від українців на отримання фінансової допомоги. Її можуть отримати батьки, чиї дітинавчаються у школах цієї країни. Про це повідомляє Інформатор з посиланням наVisitUkraine.today. У Міністерстві сім'ї та соціальної політики Польщі розпочало прийом заявок. Батьки, чиї діти навчаються в польській школі, зможуть отримати одноразову виплату - 300 злотих (1909 гривень). Її надають, щоб дорослі могли підготувати дитину до школи та купити потрібні речі. Кошти виплачують усім школярам, тому довідку про доходи від батьків не вимагають. Допомогу надають дітям до 20 років, та людям з інвалідністю до 24 років. Хто може подати заявку Громадяни України, які відповідають наступним умовам, можуть подати заявку на отримання допомоги: Є батьками або опікунами дитини, що навчається в польській школі. Мають дозвіл на постійне проживання в Польщі або підпадають під дію спецзакону про допомогу громадянам України (біженці). Мають номер PESEL на себе і на дитину. Як оформити заявку Для подачі заявки необхідно мати: Номер PESEL. Польський номер телефону та електронну пошту. Рахунок у польському банку. Заявку можна подати трьома способами: На порталіEmp@tia MRiPS. На сайтіPUE ZUS. За допомогою електронного банкінгу. Заявки приймаються до 30 листопада цього року. Докладна інструкція, як подати заявку через портал ZUS є насайті. Нагадаємо,Литва виділила 10 мільйонів євро допомоги для відбудови України. Крім того, українських дітей відправлятимуть на протезування до США. Такожписав, як підтримати дітей, які сумують за домом. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У Польщі українці можуть отримати виплату на дітей

Читать на русском
У Польщі українці можуть отримати виплату на дітей

В рамках підготовки до нового шкільного року батьки можуть отримати 300 злотих

У Польщі почали приймати заявки від українців на отримання фінансової допомоги. Її можуть отримати батьки, чиї діти навчаються у школах цієї країни.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на VisitUkraine.today.

У Міністерстві сім'ї та соціальної політики Польщі розпочало прийом заявок. Батьки, чиї діти навчаються в польській школі, зможуть отримати одноразову виплату - 300 злотих (1 909 гривень). Її надають, щоб дорослі могли підготувати дитину до школи та купити потрібні речі.

Кошти виплачують усім школярам, тому довідку про доходи від батьків не вимагають. Допомогу надають дітям до 20 років, та людям з інвалідністю — до 24 років.

Хто може подати заявку

Громадяни України, які відповідають наступним умовам, можуть подати заявку на отримання допомоги:

  • Є батьками або опікунами дитини, що навчається в польській школі.
  • Мають дозвіл на постійне проживання в Польщі або підпадають під дію спецзакону про допомогу громадянам України (біженці).
  • Мають номер PESEL на себе і на дитину.

Як оформити заявку

Для подачі заявки необхідно мати:

  • Номер PESEL.
  • Польський номер телефону та електронну пошту.
  • Рахунок у польському банку.

Заявку можна подати трьома способами:

  • На порталі Emp@tia MRiPS.
  • На сайті PUE ZUS.
  • За допомогою електронного банкінгу.

Заявки приймаються до 30 листопада цього року. Докладна інструкція, як подати заявку через портал ZUS є на сайті.

Нагадаємо, Литва виділила 10 мільйонів євро допомоги для відбудови України. Крім того, українських дітей відправлятимуть на протезування до США

Також Інформатор писав, як підтримати дітей, які сумують за домом.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.