В Україні батьки можуть отримати набір для новонародженого: що відомо

Читать на русском

Батьків просять слідкувати за відкриттям прийому заявок на +10 000 наборів

Читать на русском
В Україні батьки можуть отримати набір для новонародженого: що відомо

Батьків просять слідкувати за відкриттям прийому заявок на +10 000 наборів

В Україні батьки можуть отримати безкоштовний набір для новонародженого. Головна умова — малюкові повинно бути не більше двох місяців.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на благодійний фонд BGV

Хто може отримати набір

Набір може отримати мама чи тато новонародженої дитини з будь-якої області та населеного пункту в Україні. Вік дитини для отримання набору не має бути старшим двох місяців. Фонд видає допомогу у кількості один набір для одного новонародженого. Сім’ї з двійнятами можуть подати заявку на отримання двох наборів.

Як отримати набір

Заповнити заявку на сайті, вказавши інформацію про вас, дитину, дані для відправлення набору "Новою поштою", а також додати до заявки фото чи скан необхідних документів – свідоцтва про народження дитини та вашого паспорта (перша, друга сторінка та сторінка з реєстрацією).

Заявку розглянуть протягом двох-трьох тижнів. Якщо вся вказана вами інформація коректна, фонд автоматично підтвердить заявку та відправить набір на вказане відділення "Нової пошти". В іншому разі – зв’яжуться з вами для уточнення інформації по заявці.

Зазначимо, що зараз фонд формує ще 10 тисяч пакунків для мам і новонароджених із корисними товарами. Батьків просять слідкувати за інформацію на Facebook- сторінці. Більше детальну інформацію можна дізнатись за телефоном - 044 277-14-48. 

Важливо. Сім’ї новонароджених, які отримали пакунок у рамках першої хвилі проєкту, не можуть подати заявку на отримання допомоги у рамках другої хвилі.

Що входить в набір

Кожен такий набір містить спеціалізовані товари з Німеччини, серед яких дитячий одяг (боді, ромпери, шкарпетки і капелюшки), спальники для новонароджених, підгузники, пляшечки, соски, пелюшки, засоби по догляду за шкірою малюка і мами, гігієнічні засоби, а також дитяче харчування і смаколики для мам.

Раніше ми писали, як отримати фінансову допомогу, якщо дитина отримала поранення через війну. Як підтримати дитину, коли тато чи мама на війні — читайте тут

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.