"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
У січні 2024 року роботу знайшли менше жінок, ніж того ж місяця торік
У Німеччині три місяці тому стартувала програма Job-turbo для прискорення інтеграції українських біженців на ринку праці країни. Втім, протягом цього часу вона не принесла відчутних успіхів. У січні 2024-го роботу знайшли 1,2% українок, а торік цей результат склав 1,7%.
Про це повідомляє газета Rheinische Post із посиланням на Федеральне агентство з праці. Водночас серед українських чоловіків цей місячний показник також скоротився з 3,4% у січні 2023-го до 2,4% цьогоріч.
У звіті йдеться, що у січні в Німеччині проживали 835 тисяч українців від 15 до 64 років. З них 64% становили жінки. Водночас рівень зайнятості громадян України у цій країні значно нижчий (19% у жовтні), аніж у Данії, де він втричі вищий.
Уповноважений щодо реалізації програми Федерального агентства з праці Даніель Терценбах заявив, що “несприятлива кон’юнктура ускладнює працевлаштування”. За його словами, інтегрувати на роботу жінок важче, ніж чоловіків.
Він зазначив, що у січні безробіття у найбільшій за величиною економіці Європи загалом зросло на 200 тисяч осіб у річному вираженні. Через це можна вважати позитивним факт, що безробіття не росте значно у найслабшій групі на ринку праці, до якої належать і біженці, які не володіють вільно німецькою мовою.
За даними Тенценбаха, жінки становлять 68% усіх українських біженців, які живуть у Німеччині. Кожна третя з них перебуває там з дітьми, організувати нагляд за якими дуже важко.
Сьогодні ж у Німеччині перебуває 2,4 мільйона біженців працездатного віку. Серед них приблизно 840 тис. – з України.. Загалом 750 тис. біженців працевлаштовано з пакетом соціального страхування, зокрема, 170 тис. українців.
Відомо, що восени 2023 року німецька влада ухвалила рішення про продовження посвідок на тимчасове проживання біженців з України. Тепер ці посвідки діятимуть до 4 березня 2025 року включно. Зазначається, що тепер вони не повинні подавати заяву на продовження свого статусу проживання. Також не потрібно навідуватись до міграційних органів. Зауважується, що це буде полегшенням як і самим біженцям, так і міграційній владі. Адже це також економія коштів державної адміністрації приблизно на десятки мільйонів євро.
Також українці в Німеччині зможуть в 2025 році отримати паспорт ФРН. Це пов'язано з тим, що німецька влада вирішила значно спростити правила натуралізації.
Втім, 1 січня стало відомо, що Українців, які знайшли у Німеччині тимчасовий прихисток від війни, будуть спонукати погоджуватись на роботу, яку пропонують джоб-центри. У разі відмови соціальну допомогу можуть забрати аж на два місяці. Раніше її пропонували просто скоротити на 30% від суми у 502 євро.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.