RU
Головна
Життя
16:48, 25 Березня
Информатор UA

Интро

В Україні позбавлення батьківських прав - одна з найскладніших категорій справ як з процедурної, так і з емоційної точки зору. Для багатьох сімей це - єдиний доцільний варіант виходу з певної ситуації.Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Міністерства юстиції України .Позбавлення батьківських прав є крайнім заходом впливу на недобросовісних батьків. Вона може застосовуватися в таких ситуаціях:батьки не забрали дитину з пологового будинку або лікарні протягом шести місяців та не цікавляться її долею;ухиляння від виконання батьківських обов'язків, повне ігнорування потреб дитини, систематична несплата аліментів;жорстоке поводження з дитиною, її експлуатація (залучення її до жебракування або важкої роботи)хронічний алкоголізм або наркоманія.Для того щоб позбавити батьківських прав необхідно звернутися до суду та зібрати докази. Ними можуть бути різні довідки, а також характеристики. Після цього потрібно скласти позовну заяву. У ній треба вказати те, що позбавлення батьківських прав відповідає інтересам дитини.Також ви повинні вказати і третю особу - орган опіки та піклування, який на вимогу суду надасть висновок про позбавлення батьківських прав одного з батьків. Після того як рішення суду набере чинності, - відповідні зміни будуть внесені до свідоцтва про народження дитини.Нагадаємо, в Україні більше 25 тисяч пар скористалися послугою “Шлюб за добу” у 2020 році. Крім того, в Україні одностатева пара вперше уклало договір,який прирівнюється до шлюбу.Раніше Інформатор писав, як розлучитися з чоловіком, який проживає на тимчасово окупованих територіях.

Як позбавити батьківських прав батьків, які не приймають участі у вихованні та утриманні дитини

Читать на русском
Як позбавити батьківських прав батьків, які не приймають участі у вихованні та утриманні дитини

Для того щоб позбавити батьків батьківських прав необхідно звернутися до суду та зібрати докази

В Україні позбавлення батьківських прав - одна з найскладніших категорій справ як з процедурної, так і з емоційної точки зору. Для багатьох сімей це - єдиний доцільний варіант виходу з певної ситуації.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Міністерства юстиції України .

Позбавлення батьківських прав є крайнім заходом впливу на недобросовісних батьків. Вона може застосовуватися в таких ситуаціях:

  • батьки не забрали дитину з пологового будинку або лікарні протягом шести місяців та не цікавляться її долею;
  • ухиляння від виконання батьківських обов'язків, повне ігнорування потреб дитини, систематична несплата аліментів;
  • жорстоке поводження з дитиною, її експлуатація (залучення її до жебракування або важкої роботи)
  • хронічний алкоголізм або наркоманія.

Для того щоб позбавити батьківських прав необхідно звернутися до суду та зібрати докази. Ними можуть бути різні довідки, а також характеристики. Після цього потрібно скласти позовну заяву. У ній треба вказати те, що позбавлення батьківських прав відповідає інтересам дитини.

Також ви повинні вказати і третю особу - орган опіки та піклування, який на вимогу суду надасть висновок про позбавлення батьківських прав одного з батьків. Після того як рішення суду набере чинності, - відповідні зміни будуть внесені до свідоцтва про народження дитини.

Нагадаємо, в Україні більше 25 тисяч пар скористалися послугою “Шлюб за добу” у 2020 році. Крім того, в Україні одностатева пара вперше уклало договір,який прирівнюється до шлюбу.

Раніше Інформатор писав, як розлучитися з чоловіком, який проживає на тимчасово окупованих територіях.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.