"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Сам Нафтогаз повернути гроші не може
Деякі споживачі природного газу сплатили за його доставку наперед, ще до зміни компанії-постачальника. Українці, що заплатили за доставку газу не на той рахунок, можуть повернути кошти назад. Як це зробити?
У Нафтогазі України пояснили, як повернути переплату за доставку газу у разі зміни компанії-постачальника. Для повернення коштів компанія радить звернутися з офіційним зверненням до організації, в якій залишилася переплата. Сам Нафтогаз повернути гроші не може.
У НАК повідомили, як це краще зробити. Автоматичного механізму переведення грошей з особових рахунків споживачів у газзбутах на рахунок Нафтогазу немає.
Потрібно звернутися до постачальника з відповідною заявою. Вона може бути написана у довільній формі, але обов’язково повинна містити суть заяви, ваші прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання, особовий рахунок, дату та підпис. Юристи радять віддавати перевагу саме письмовій формі заяви, бо це гарантує кращу фіксацію факту звернення до газзбуту.
До заяви також потрібно додати копії документів:
На копіях документів обов’язково має бути підпис, прізвище, ім’я та по батькові власника документа, дата та напис Згідно з оригіналом.
Подані громадянами заявки розгляне компанія-постачальник. Оплату за газ буде повернуто на зазначений рахунок споживачів. Після цього потрібно сплатити доставку газу вже на рахунок Нафтогазу, зазначений у відповідному повідомленні чи квитанції.
Тепер українці оплачуватимуть вартість безпосередньо самого газу, а також послуг з його доставки одній компанії – Нафтогазу України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.