“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Кожна сьома людина, яка перехворіла на COVID-19, згодом має проблеми з психічним здоров'ям
У Міністерстві охорони здоров'я розповіли, як постковидний синдром впливає на психічне здоров'я. У будь-якому випадку слід звертатися за консультацією до свого сімейного лікаря.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу МОЗ України .
Симптоми постковідного синдрому, які впливають на психічне здоров'я людей:
Якщо після одужання ви відчуваєте перераховані вище симптоми, то слід звернутися до лікаря. Зазначимо, українці, які перехворіли на коронавірус, можуть звернутися за психологічною допомогою - подробиці тут .
Нагадаємо, у ВООЗ допустили зв'язок між тромбозом та вакцинацією AstraZeneca. Крім того, Україна на два роки продовжила контракт із Pfizer на постачання вакцини від коронавірусу.
Також Інформатор писав, що у МОЗ назвали одне із найсерйозніших ускладнень від коронавірусу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .