Головна
Україна
Події
13:03, 12 Вересня
Информатор UA

Интро

Першочергово зимові набори отримають багатодітні родини. Комплект складається із зимової куртки, светра або світшота, термобілизни, зимових та спортивних штанів, шкарпеток, зимових черевиків, шапки, шарфа та рукавичок. Набори одягу уніфіковані та підходять як дівчаткам, так і хлопчикам. Як повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, кожну дитину в родині переселенців, а це немовлята і дітки віком від 2 до 14 років, забезпечать одягом. Щоб отримати його потрібно залишити заявку.  Для отримання комплекту достатньо зателефонувати за номером 15-48 або на номер +380 (66) 813 62 39 - Уповноваженого з питань ВПО та залишити заявку. Ініціатива передачі зимового одягу дітям переселенців належить Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та ЮНІСЕФ.  Що потрібно підготувати українцям до початку холодів Українцям треба підготувати теплий одяг та утеплити житло (вікна, двері). Також варто закупити термобілизну, ліхтарики, батарейки, спальники, перевірити стан пічок і камінів. Адже в разі відсутності опалення та електрики значення матиме кожен градус. Що необхідно мати вдома: Електрочайник — на випадок, якщо не буде газу. Світильник на батарейках, якщо не буде електрики. Сухий спирт, щоб розігріти їжу, якщо немає ні газу, ні електрики. Електроплиту, щоб готувати їжу. Дрова, якщо ви живете в приватному будинку. Утеплити дерев'яні вікна за допомогою ущільнювача. У яких регіонах очікується найскладніша ситуація з опалювальним сезоном На всіх тимчасово окупованих територіях України очікується складна ситуація з опалювальним сезоном. Найважче буде на окупованій частині Запорізької області, оскільки окупанти імітують підготовку до опалювального сезону. Складною ситуація буде в Енергодарі, Мелітополі, Бердянську. Відомо, що фактично без опалення буде Мелітополь.  Українців просять евакуюватися з окупованих територій та не вірити ворожій пропаганді, мовляв, все буде добре. Люди, які не можуть виїхати з регіонів, де не буде теплопостачання, води, газу можуть звернутися по допомогу за телефоном 15-48. Всім охочим допоможуть евакуюватися.  Нагадаємо, українські пенсіонери-переселенці можуть отримати надбавку до пенсії у 20%. Крім того, в Україні повторні заявки на виплати переселенцям прийматимуть до 1 жовтня.  Також Інформатор писав, як евакуюватись з Донецької, Харківської, Запорізької, Херсонської областей. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Переселенцям в Україні будуть видавати зимовий одяг: хто його зможе отримати

Читать на русском

Українці готуються до найскладнішої зими

Читать на русском
Переселенцям в Україні будуть видавати зимовий одяг: хто його зможе отримати

Українці готуються до найскладнішої зими

Першочергово зимові набори отримають багатодітні родини. Комплект складається із зимової куртки, светра або світшота, термобілизни, зимових та спортивних штанів, шкарпеток, зимових черевиків, шапки, шарфа та рукавичок. Набори одягу уніфіковані та підходять як дівчаткам, так і хлопчикам.

Як повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, кожну дитину в родині переселенців, а це немовлята і дітки віком від 2 до 14 років, забезпечать одягом. Щоб отримати його потрібно залишити заявку. 

Для отримання комплекту достатньо зателефонувати за номером 15-48 або на номер +380 (66) 813 62 39 - Уповноваженого з питань ВПО та залишити заявку. Ініціатива передачі зимового одягу дітям переселенців належить Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та ЮНІСЕФ. 

Що потрібно підготувати українцям до початку холодів

Українцям треба підготувати теплий одяг та утеплити житло (вікна, двері). Також варто закупити термобілизну, ліхтарики, батарейки, спальники, перевірити стан пічок і камінів. Адже в разі відсутності опалення та електрики значення матиме кожен градус. Що необхідно мати вдома:

  • Електрочайник — на випадок, якщо не буде газу.
  • Світильник на батарейках, якщо не буде електрики.
  • Сухий спирт, щоб розігріти їжу, якщо немає ні газу, ні електрики.
  • Електроплиту, щоб готувати їжу.
  • Дрова, якщо ви живете в приватному будинку.
  • Утеплити дерев'яні вікна за допомогою ущільнювача.

У яких регіонах очікується найскладніша ситуація з опалювальним сезоном

На всіх тимчасово окупованих територіях України очікується складна ситуація з опалювальним сезоном. Найважче буде на окупованій частині Запорізької області, оскільки окупанти імітують підготовку до опалювального сезону. Складною ситуація буде в Енергодарі, Мелітополі, Бердянську. Відомо, що фактично без опалення буде Мелітополь. 

Українців просять евакуюватися з окупованих територій та не вірити ворожій пропаганді, мовляв, все буде добре. Люди, які не можуть виїхати з регіонів, де не буде теплопостачання, води, газу можуть звернутися по допомогу за телефоном 15-48. Всім охочим допоможуть евакуюватися. 

Нагадаємо, українські пенсіонери-переселенці можуть отримати надбавку до пенсії у 20%. Крім того, в Україні повторні заявки на виплати переселенцям прийматимуть до 1 жовтня. 

Також Інформатор писав, як евакуюватись з Донецької, Харківської, Запорізької, Херсонської областей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.