Головна
Україна
13:12, 19 Серпня
Информатор UA

Интро

На всіх тимчасово окупованих територіях України очікується складна ситуація з опалювальним сезоном. Найважче буде на окупованій частині Запорізької області. Про це повідомила міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, передає Інформатор. Перед початком опалювального сезону уряд запровадив обов'язкову евакуацію з Донецької області. Там через постійні обстріли опалення не буде зовсім, прогнозують проблеми з електрикою.Найгірша ситуація буде у Запорізькій області, оскільки окупанти імітують підготовку до опалювального сезону. "Важкою буде ситуація уЕнергодарі, Мелітополі, Бердянську всі ці міста, на жаль, поки що знаходяться під тимчасовою окупацією. Окупант імітує підготовку до опалювального сезону. Ми розуміємо, що газопроводи, ймовірно, неможливо буде відремонтувати", розповіла Верещук. Також вона зауважила, що є міста, які фактично будуть без опалення. Мова йде про Мелітополь. Саме тому українців просять евакуюватисяз окупованих територій та не вірити ворожій пропаганді, мовляв, все буде добре. "Ворог хоче утримувати наших людей там, використовуючи їх, як живий щит", підкреслила Верещук. Люди, які не можуть виїхати з регіонів, де не буде теплопостачання, води, газу можуть звернутися по допомогу за телефоном 15-48. Всім охочим допоможуть евакуюватися. Нагадаємо, у Словопалювального сезону не буде. Крім того,хочуть переключити Мелітополь на кримську газову трубу. Такожукраїнцям після евакуації отримати пенсію, субсидію, соціальну допомогу. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Опалювальний сезон в Україні: у яких регіонах очікується найскладніша ситуація

Читать на русском

Окупанти імітують підготовку до опалювального сезону

Читать на русском
Опалювальний сезон в Україні: у яких регіонах очікується найскладніша ситуація

Окупанти імітують підготовку до опалювального сезону

На всіх тимчасово окупованих територіях України очікується складна ситуація з опалювальним сезоном. Найважче буде на окупованій частині Запорізької області.

Про це повідомила міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, передає Інформатор.

Перед початком опалювального сезону уряд запровадив обов'язкову евакуацію з Донецької області. Там через постійні обстріли опалення не буде зовсім, прогнозують проблеми з електрикою. Найгірша ситуація буде у Запорізькій області, оскільки окупанти імітують підготовку до опалювального сезону.

"Важкою буде ситуація у Енергодарі, Мелітополі, Бердянську – всі ці міста, на жаль, поки що знаходяться під тимчасовою окупацією. Окупант імітує підготовку до опалювального сезону. Ми розуміємо, що газопроводи, ймовірно, неможливо буде відремонтувати", – розповіла Верещук.

Також вона зауважила, що є міста, які фактично будуть без опалення. Мова йде про Мелітополь. Саме тому українців просять евакуюватися з окупованих територій та не вірити ворожій пропаганді, мовляв, все буде добре.

"Ворог хоче утримувати наших людей там, використовуючи їх, як живий щит", – підкреслила Верещук.

Люди, які не можуть виїхати з регіонів, де не буде теплопостачання, води, газу можуть звернутися по допомогу за телефоном 15-48. Всім охочим допоможуть евакуюватися.

 

Нагадаємо, у Слов’янську опалювального сезону не буде. Крім того, окупанти хочуть переключити Мелітополь на кримську газову трубу

Також Інформатор писав, як українцям після евакуації отримати пенсію, субсидію, соціальну допомогу

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.