Головна
Життя
10:56, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

Людина так влаштована, що не може працювати постійно в одному режимі. Періодично відбувається занепад сил, опускаються руки й зовсім не хочеться нічого робити. У цей момент важливо себе підбадьорити та мотивувати, щоб повернутися у стрій. Про те, як правильно та ефективно мотивувати себе, розповіла психологиня Юлія Ворман, - передає Інформатор. 1. Згадайте про свої сильні якості та сторони Сумнів у собі та своїх можливостях часта причина втрати сил і небажання щось робити. Нагадуйте собі про свої досягнення та переваги. Похваліть себе за навички, які у вас добре розвинені, та почніть діяти. 2. Займіться тим, що вам подобається Коли мотивація на нулі складно просто встати й приступити до виконання трудомісткої роботи, тому, щоб запустити когнітивні процеси, почніть з розминання. Саме таким розминанням може стати виконання справ, які приносять вам задоволення. Ці дії покращать настрій і допоможуть повернути натхнення, в результаті у вас з'явиться більше сил на виконання робочих завдань. 3. Святкуйте дуже маленькі перемоги Це допоможе створити позитивні навички. Не обов'язково щоразу купувати торт. Достатньо просто відзначити, що трапилося щось хороше. 4. Зосередьтеся на розв'язанні проблеми Тут важлива концентрація не на самій проблемі, а саме на її вирішенні. Продумайте усі можливі варіанти. 5. Слідкуйте за своїм здоров'ям Погане самопочуття сильно відволікає від роботи та знижує рівень продуктивності. Займайтеся танцями, спортом, бувайте на свіжому повітрі. 6. Робіть те, що любите та чим можна заробляти Успіх у будь-якій справі ґрунтується на поєднанні пристрасті та досвіду. Але будьте обережні. Переконайтеся, що зможете заробляти на результатах цієї діяльності. Далеко не все, що нам подобається, може приносити реальний дохід, що рано чи пізно призведе до вигоряння. Нагадаємо,допомоги потребують 60% українців. Крім того,подолати психологічні травми можна за допомогою12 простих вправ. Такождопомогти людині пережити втрату близьких. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Як мотивувати себе: поради від психолога

Читать на русском
Як мотивувати себе: поради від психолога

6 порад від психолога

Людина так влаштована, що не може працювати постійно в одному режимі. Періодично відбувається занепад сил, опускаються руки й зовсім не хочеться нічого робити. У цей момент важливо себе підбадьорити та мотивувати, щоб повернутися у стрій.

Про те, як правильно та ефективно мотивувати себе, розповіла психологиня Юлія Ворман, - передає Інформатор.

1. Згадайте про свої сильні якості та сторони

Сумнів у собі та своїх можливостях — часта причина втрати сил і небажання щось робити.

Нагадуйте собі про свої досягнення та переваги. Похваліть себе за навички, які у вас добре розвинені, та почніть діяти.

2. Займіться тим, що вам подобається

Коли мотивація на нулі — складно просто встати й приступити до виконання трудомісткої роботи, тому, щоб запустити когнітивні процеси, почніть з розминання. Саме таким розминанням може стати виконання справ, які приносять вам задоволення.

Ці дії покращать настрій і допоможуть повернути натхнення, в результаті у вас з'явиться більше сил на виконання робочих завдань.

3. Святкуйте дуже маленькі перемоги

Це допоможе створити позитивні навички. Не обов'язково щоразу купувати торт. Достатньо просто відзначити, що трапилося щось хороше.

4. Зосередьтеся на розв'язанні проблеми

Тут важлива концентрація не на самій проблемі, а саме на її вирішенні. Продумайте усі можливі варіанти.

5. Слідкуйте за своїм здоров'ям

Погане самопочуття сильно відволікає від роботи та знижує рівень продуктивності.

Займайтеся танцями, спортом, бувайте на свіжому повітрі.

6. Робіть те, що любите та чим можна заробляти

Успіх у будь-якій справі ґрунтується на поєднанні пристрасті та досвіду. Але будьте обережні. Переконайтеся, що зможете заробляти на результатах цієї діяльності.

Далеко не все, що нам подобається, може приносити реальний дохід, що рано чи пізно призведе до вигоряння.

Нагадаємо, психологічної допомоги потребують 60% українців. Крім того, подолати психологічні травми можна за допомогою 12 простих вправ.

Також Інформатор писав, як допомогти людині пережити втрату близьких.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.