У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Більшість добровольців у бригаді не мають бойового досвіду, за два тижні вони проходять посилену первинну підготовку на полігоні, як і інші бійці "Гвардії наступу"
Штурмова бригада "Лють" у складі "Гвардії наступу" проводить підготовку нових бійців на полігоні у Київській області. За два тижні інструктори Нацгвардії навчать новобранців стріляти, надавати первинну медичну допомогу та іншим нюансам військової професії. Усі вони - добровольці.
На полігоні побував журналіст "Украина Сейчас" Влад Гарнаєв, який показав відеокадри військових навчань.
Це первинна підготовка, яка триває два тижні. На полігоні інструктори навчають майбутніх бійців тактиці роботи в групах та азам військової справи. У подальшому новобранці продовжать більш поглиблене навчання. Більшість добровольців раніше не мали бойового досвіду та ніколи не тримали в руках зброю. Але усі вмотивовані - треба вигнати росіян з нашої землі.
У штурмовій бригаді є жінки. Для них не створюють жодних поблажливих умов. Інструктори навчають їх на рівні з чоловіками.
"У мене є молодша і старша сестра. У мене є племінник. Я тут, бо хочу, щоб вони у майбутньому росли у вільній країні", - каже воїн бригади Світлана Гоцик.
За словами Андрія Небитова, очільника поліції Київської області, новобранці дуже стараються і показують гарні результати. Добровольці йдуть у бригаду, бо хочуть захищати Україну.
"Бажаючих дуже багато. І ми встигнемо усіх навчити необхідним навичкам у потрібний термін", - запевнив Небитов.
За інформацією Ігоря Клименка, очільника МВС, станом на суботу, 11 березня, всі підрозділи, що входять у «Гвардію наступу», вже фактично сформовані. Зараз набирають резервний особовий склад. Добровольці у різних областях України проходять підготовку на полігонах.
Нагадаємо, що ормування цих підрозділів почали 2 лютого 2023 року. Йдеться про 8 штурмових бригад для посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій. Уже наступного дня МВС України повідомило, що кампанія з прийому заявок стартувала доволі активно. До слова, усім гвардійцям держава обіцяє пільги: можливість отримати житло, лікування, а також навчання у вищих навчальних закладах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.