Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
кремль продовжує погрожувати ядерною зброєю
Ядерний удар зі сторони Росії змінить хід війни в Україні. Крім того, швидше за все, спровокує фізичну відповідь з боку українських союзників і, можливо, НАТО.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters. Високопоставлений чиновник НАТО, чиє ім'я не розкривається, заявив, що будь-яке застосування росією ядерної зброї матиме "безпрецедентні наслідки" для країни.
За його словами, це майже напевно спричинить фізичну відповідь багатьох партнерів нашої держави і, можливо, самого НАТО. Чиновник також додав, що кремль використовує свої ядерні загрози переважно для того, щоб стримати НАТО та інші країни від прямого вступу у війну проти України.
21 вересня російський диктатор володимир путін оголосив про часткову мобілізацію. Також він заявив, що країни Заходу влаштували "ядерний шантаж" росії, відтак при загрозі територіальній цілісності вона готова "використати всі наявні в себе засоби". За його словами, це не блеф. Він заявив, що ті, хто веде ядерний шантаж проти рф, повинні пам'ятати, що роза вітрів може розвернутися в їхню сторону. Згодом президент України Володимир Зеленський змінив позицію щодо "ядерних" погроз путіна. Вони включають не лише безпосередній ядерний удар — прямим ядерним шантажем є російська окупація Запорізької АЕС в Енергодарі, яку росіяни обстрілюють.
У дев'яти держав світу є ядерна зброя — Сполучені Штати, росія, Велика Британія, Франція, Китай, Індія, Пакистан, Ізраїль та Північна Корея. Станом на початок 2022 року аналітики нарахували 12 705 ядерних боєголовок, з них 9 440 – активні та потенційно готові до використання у військових цілях. Решта – відносяться до збережених або резервних боєголовок, які потребують певної підготовки (наприклад, транспортування та завантаження на пускові установки), перш ніж їх можна буде розгорнути. росія та США разом володіють понад 90% усієї ядерної зброї. Інші сім держав з ядерною зброєю або розробляють або розгортають нові системи зброї, або оголосили про свій намір зробити це.
Раніше ми писали, що слід мати вдома, щоб захиститися від наслідків радіаційної аварії. Також розповідали про симптоми, алгоритм дій та евакуація із зони ураження при хімічній атаці. Яка хімічна небезпека для українських військових існує на фронті — читайте тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.