“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Не варто пропускати важливі стадії вступу
В Україні продовжується вступна кампанія у заклади вищої освіти. Існує ряд дат, які варто знати кожному абітурієнту. Зокрема, мова йде про останній термін для подачі документів, термін видачі рекомендацій і т.д.
Про головні з цих дат розповів 24 канал. З 19 липня вже стартував прийом документів від абітурієнтів до освітніх закладів. Таким чином, подавати на вступ можна вже зараз. З цим краще не затягувати, оскільки якщо в останній день виявиться, що до заяви забули щось прикласти – це може закінчитися погано.
У 2023 році вступник може подати до 5 заяв на бюджет у різні виші. Кількість можливих заяв на контракт складає 15 штук. Пропонуємо вступникам перелік декількох дат, які варто запам’ятати:
Окремо зауважується, що цього року вступники подають заяви в режимі онлайн. Це стосується тако і реєстрації на творчі конкурси. Наразі вступна кампанія продовжується, і абітурієнти ще мають шанси подати документи на декілька спеціальностей.
Абітурієнтам варто пам’ятати, що рейтингові попередні списки на вступ уже доступні для перегляду. Вони будуть постійно змінюватися до публікації остаточних результатів. Знайти їх можна на інформаційній системі “Вступ.Освіта.UA”. Рейтинг демонструє місце потенційного вступника в списках, базуючись на поданих заявах. Проте до кінця кампанії багато хто може встигнути зареєструватися додатково, або ж навпаки обрати іншу спеціальність та звілинити місце в списку.
Крім цього, при вступі в українські коледжі існує Порядок прийому. Приймати абітурієнтів будуть відповідно до місця в рейтинговому списку. У ньому вказують дані вступника, його конкурсний бал, ознака підстав для зарахування та спеціальність з формою освіти.
Нагадаємо, що за результатами НМТ найменше відмінників виявилося з історії України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.