“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Під час візиту Сі Цзіньпіна до Москви буде підписано важливі двосторонні документи.
Лідер Китаю Сі Цзіньпін прибуде до росії 20-22 березня на запрошення російського диктатора володимира путіна. У ході свого візиту Сі Цзіньпін і путін підпишуть важливі документи й проговорять подальшу співпрацю рф з Китаєм. Це буде перший візит Сі Цзіньпіня у росію за час повномасштабного вторгнення.
Відомо, що путін обговорить зі своїм китайським колегою "актуальні питання подальшого розвитку відносин всеосяжного партнерства та стратегічної взаємодії", лідери обміняються думками "в контексті поглиблення російсько-китайської співпраці на міжнародній арені".
Також у ході візиту планується підписання низки важливих двосторонніх документів. Щоправда, про які саме документи йдеться, не уточнюється.
Остання зустріч між Путіним і Сі Цзіньпіном відбулася 4 лютого 2022 року перед вторгненням росії в Україну викликала багато припущень.
Є твердження, що путін попередив Сі Цзіньпіна про напад на Україну, але існують і думки про те, що цього не було. Під час зустрічі на саміті Шанхайської організації співробітництва в Самарканді, експерти фіксували відсутність критики дій путіна з боку Сі Цзіньпіна.
Своєю чергою, Сі Цзіньпін заявив, що Китай готовий до співпраці з росією. У розмові по відеозв’язку 30 грудня 2022 року путін просив про поглиблення співпраці армій росії та Китаю, а Сі Цзіньпін казав про готовність до глобальної співпраці.
З 2011 року Україна та Китай мають "стратегічне партнерство", але за весь цей час лідери двох країн - Сі Цзіньпін та Володимир Зеленський - не зустрічалися особисто. Лише керівники МЗС Ван Ї та Дмитро Кулеба спілкувалися між собою.
За словами головної консультантки Національного інституту стратегічних досліджень Аліни Гриценко, очікуваний візит китайського лідера Сі Цзіньпіна до росії буде церемоніальним й не завершиться гучними рішеннями. Проте можливі домовленості у сферах оборони.
Китай хоче продемонструвати росії своє партнерство. Росія, своєю чергою, зможе використати його для пропаганди.
Щодо війни в Україні - позитивних новин від візиту не слід очікувати. Раніше МЗС Китаю опублікувало так званий "мирний план", який, як уже зазначили в США, передбачає окупацію українських територій.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що Володимир Зеленський також планує зустрітися із лідером Китаю Сі Цзіньпіном.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.