Головна
Життя
Будівництво
17:18, 19 Травня
Информатор UA

Интро

В Чернігівській області, яка через бойові дії на деякий час була відрізаною від Києва, ведуться роботи з облаштування тимчасових переправ. Вісім з них вже готові, ще дві перебувають в процесі, зазначив в офіційному Телеграм-каналі заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко Це Шестовицький міст на шляху до Чернігова. Один з 23 зруйнованих мостів та шляхопроводів в області, додав він, ілюструючи фотографіями нинішній стан споруди. Міст практично знищено через бойові дії. Окупанти намагалися переправитися через річку Десна, але захисники Чернігівщини підірвали споруду, і спроби російських військ навести понтонну переправу були провальними, нагадав заступник керівника ОП. Цим вдалося зупинити наступ в бік Києва. Тут поліг не один військовий командир росіян. Тепер беремося за відновлення інфраструктури, підкреслив він. Відносно Шестовицького мосту отримана згода військового командування на його капітальну, а не тимчасову відбудову. Щодо відновлення: вже були підрядники, провели обстеження. Із завтрашнього дня розпочнеться розбір завалів та проєктування нового мосту. Військові дали згоду на те, що тут можна відновлювати міст, розповів Тимошенко. За його словами, також продовжується ремонт автомобільних доріг це 680 кілометрів, які пошкодили російські снаряди та техніка. Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури України Олександр Кубраков розповідав про відновлений менше, ніж за місяць міст в Ірпені, а також про знову відкрите сполучення між Києвом та Полтавою дорогою М-03.

Військові дали добро на відновлення Шестовицького мосту – Тимошенко

Читать на русском
Військові дали добро на відновлення Шестовицького мосту – Тимошенко

Міст практично знищено через бойові дії

В Чернігівській області, яка через бойові дії на деякий час була відрізаною від Києва, ведуться роботи з облаштування тимчасових переправ.

Вісім з них вже готові, ще дві перебувають в процесі, зазначив в офіційному Телеграм-каналі заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко

«Це Шестовицький міст на шляху до Чернігова. Один з 23 зруйнованих мостів та шляхопроводів в області», – додав він, ілюструючи фотографіями нинішній стан споруди.

Міст практично знищено через бойові дії. Окупанти намагалися переправитися через річку Десна, але захисники Чернігівщини підірвали споруду, і спроби російських військ навести понтонну переправу були провальними, нагадав заступник керівника ОП.

«Цим вдалося зупинити наступ в бік Києва. Тут поліг не один військовий командир росіян. Тепер беремося за відновлення інфраструктури», – підкреслив він.

Відносно Шестовицького мосту отримана згода військового командування на його капітальну, а не тимчасову відбудову.

«Щодо відновлення: вже були підрядники, провели обстеження. Із завтрашнього дня розпочнеться розбір завалів та проєктування нового мосту. Військові дали згоду на те, що тут можна відновлювати міст», – розповів Тимошенко.

За його словами, також продовжується ремонт автомобільних доріг – це 680 кілометрів, які пошкодили російські снаряди та техніка.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури України Олександр Кубраков розповідав про відновлений менше, ніж за місяць міст в Ірпені, а також про знову відкрите сполучення між Києвом та Полтавою дорогою М-03.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.