Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Це має додатково стимулювати союзників надати нам авіацію
Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес офіційно заявив, що його країна надасть підтримку тим, хто допоможе Україні з авіацією. Це також стосується й іншої військової техніки, зокрема, танків. Таку заяву він зробив в контексу коментування можливості надання Україні винищувачів F-16.
Про це повідомляє The Guardian. Таким чином, Британія хоче збільшити заохочення інших країн щодо того, аби таки дати Україні авіацію чи важку техніку. Бен Воллес також згадав і про тренування особового складу. Зокрема, мова йшла про підготовку пілотів.
“Те, що ми можемо зробити, очевидно, – це тренування і підтримка, знову ж таки, в певних межах, тому що у нас немає пілотів F16”, – заявив він на пресконференції в Берліні зі своїм німецьким колегою.
Обговорення здебільшого стосувалися питань про міжнародні плани на відправку літаків в Україну. Міністр оборони Британії додав, що його країна може підтримати тих, хто бажає постачати необхідну техніку Україні. Це стосується не тільки авіації, але й танків. Наразі Воллес говорив про те, що допомога стосуватиметься саме процесу надання техніки.
Водночас, міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус сказав журналістам, що Німеччина не має ресурсів для подібної допомоги. Це стосувалося техніки, тренувального потенціалу і т.л. Через це країна не може залучитися до британсько-нідерландської ініціативи з постачання винищувачів Україні.
“Ми не можемо відігравати активну роль в такому альянсі, в такій коаліції, тому що у нас немає ні тренувальних можливостей, ні компетенцій, ні літаків”, – сказав він.
За даними радника Міноборони, Україна сподівається отримати від союзників 40-50 винищувачів F-16. Мова йде про поставки в цілому. Це дозволить сформувати 3-4 ескадрильї для захисту неба від бомбардувань ворога. Особливо потреба в літаках зросла, коли рф почала використовувати керовані авіабомби.
При цьому, сподіватися на надання таких літаків від більшої частини союзників не доводиться. Нещодавно Анджей Дуда повідомив, що свої літаки F-16 країна віддати не зможе. Натомість пропонують передавати МіГ-29.
Нагадаємо, що Юрій Голик повідомив про результати тестування українського ударного дрону.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.