“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Понад 26% українців змушені економити на їжі, а 1,7% ні у чому собі не відмовляють
Від початку повномасштабного вторгнення в Україні удвічі зросла кількість бідних людей, натомість заможних стало утричі більше. Понад 26% українців змушені економити навіть на продуктах. А 1,7% кажуть, що можуть дозволити собі купити все, що завгодно.
Такими є результати опитування від Національного банку України, оприлюдненому в інфляційному звіті за жовтень 2023 року. Його опублікували у середу, 15 листопада, на офіційному сайті НБУ.
Якщо наприкінці 2021 року на харчуванні економили 12,2% українців, 2022 -19,9%, то у 2023-го вже 26,2% не можуть дозволити собі необхідні продукти. Водночас значно збільшилася частка багатих, тобто тих, хто може собі дозволити будь-які покупки - з 0,5% до 1,7%.
Також майже 25% кажуть, що на їжу їм вистачає, але на одяг і взуття вже треба або заощаджувати гроші, або ж позичати гроші. Покупка техніки також стала можливістю не для всіх. Лише 13,8% людей купують її не в борг.
До слова, у своєму попередньому Інфляційному звіті НБУ зазначав, що доходи українців зростають. І все завдяки бюджетній підтримці та пожвавленню економіки. А фінансовий стан, домогосподарств поступово покращується, запевняв Нацбанк. Також у травні Нацбанк писав, що сповільнення інфляції в Україні виявилося швидшим, ніж прогнозував Нацбанк.
Нагадаємо, від початку війни Україна отримала вже 3,59 млрд доларів від МВФ. Загальне фінансування за програмою складає 15,6 млрд доларів США. Ці кошти дають для того, щоб стабілізувати економіку країни в умовах війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.