У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Президентка Єврокомісії здійснить свій візит напередодні публікації звіту, від якого залежить, чи розпочнуться переговори про вступ Києва до Євросоюзу
Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн відвідає Україну на початку листопада. Очільниця виконавчого органу Євросоюзу здійснить візит перед тим, як ЄК опублікує звіт з оцінкою прогресу України на шляху до початку переговорів про вступ до ЄС. Презентація звіту відбудеться 8 листопада.
На думку брюссельського кореспондента "Радіо Свобода" Рікарда Йозвяка, Ляєн їде до України незадовго до публікації звіту Єврокомісії не просто так. Очікується, що вона привезе з собою "хороші новини". Про це журналіст написав у своєму Twitter у середу, 25 жовтня.
"Президентка Європейської комісії фон дер Ляєн, швидше за все, поїде до України на початку листопада. Вона б не поїхала туди так близько до публікації звітів Комісії про розширення (ЄС) (8 листопада), якби у неї не було хороших новин", - написав журналіст.
Зокрема відомо, що 8 жовтня Європейська комісія представить оцінку прогресу України у боротьбі за членство в ЄС. Це рішення стане ключовим у питанні, чи розпочинати офіційні переговори про приєднання до блоку. Зокрема, ЄК оцінить прогрес країни у виконанні економічних, юридичних та інших критеріїв вступу.
За даними ЗМІ, саме рішення про початок переговорів про членство буде прийняте під час саміту лідерів ЄС 14-15 грудня. Очікується, що за два тижні Україна отримає позитивний вердикт від Єврокомісії. Також, ймовірно, ЄК рекомендуватиме почати переговори щодо членства також з Молдовою. Водночас наразі невідомо, чи буде рекомендація стосовно надання Грузії статусу кандидата в члени Євросоюзу.
На початку жовтня в Києві відбулося засідання Ради міністрів закордонних справ ЄС. Вперше в воно проходило за межами Євросоюзу. На ньому стало відомо, що рівень виконання Україною вимог європейські аналітики оцінюють на 8,1 балів з 10. У попередньому травневому звіті вони ставили лише 6,8 балів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.