Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Речник Єврокомісії Ерік Мамер зробив заяву щодо підтримки України на тлі війни в Ізраїлі
Єврокомісія буде й надалі підтримувати Україну попри загострення ситуації на Близькому сході. Представник ЄК наголосив, що Україна відбиває широкомасштабну військову агресію рф і тому ніяких сумнівів у підтримці нашої країни не має бути. Європейці будуть разом з українцями стільки скільки знадобиться.
Про це розповів речник Європейської комісії Ерік Мамер на брифінгу в Брюсселі 9 жовтня. До того ж інші європейські чиновники також рішуче запевнили про свою підтримку у своїй позиції в цьому питанні.
"Ніщо і в жодному випадку не вплине на підтримку, яку ЄС надає Україні. У цьому не може бути жодного сумніву", – сказав він.
Він згадав промову президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн у Бордо, де вона підтвердила що європейці будуть стояти разом з українцями у боротьбі проти рф. Речник зовнішньополітичної служби ЄС Петер Стано також заявив, що зустріч глав МЗС Євросоюзу, яка відбудеться у вівторок, буде присвячена як конфлікту в Ізраїлі, так і можливим спробам росії використати його на свою користь. Він додав, що росія намагається використати будь-яку можливість, щоб створити хаос у світі, але це не означає, що увага ЄС до України зменшиться.
Голова Європейської Ради Шарль Мішель заявив, що Україна може стати членом ЄС у 2030 році. За його словами, обидві сторони мають робити все, щоб це сталось найближчим часом. Українська влада мусить провести реформи, які вимагають європейці, а в ЄС мають прийти до згоди щодо розширення блоку та приєднання нових країн до нього.
Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель повідомляв, що Україна пришвидшила дискусію з розширення ЄС та необхідності в цьому. Поки що одностайності в європейських лідерів немає, але є мета дійти згоди стосовно долучення нових країн, у тому числі України, до політичного та економічного союзу. Загалом, заявка Україна є певним драйвером таких змін.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.