«Верес» в меншості обіграв «Чорноморець» в заключному матчі одинадцятого туру Прем'єр-ліги

«Чорноморець» залишається в підвалі турнірної таблиці УПЛ.

«Верес» більшу частину матчу провів в меншості, але зумів здолати «Чорноморець». Переможний м'яч забив один брат-близнюк з передачі іншого.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги і результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ.

У понеділок, 18 жовтня, відбувся матч одинадцятого туру УПЛ. В Одесі «Чорноморець» зустрівся з «Вересом». Команди грали в таких складах:

Чорноморець: Кучерук, Путря, Кадірі, Біловар, Вантух, Цітаішвілі, Смирний, Михайленко, Авагімян, Ванат, Ісаєнко.

Запасні: Варакута, Дубко, Кузик, Долгов, Тлумак, Бугай, Вачіберадзе, Кравченко, Брагару.

Верес: Когут, Солдат, Мірошник, Гончаренко, Нємчанінов, Кучеров, Полюлях, Є. Пасіч, Панасенко, Г. Пасіч, М. Шестаков.

Запасні: Кичак, С. Шестаков, Махнєв, Петько, Тимофієнко, Гечев, Гегедош, Сергійчук.

Початок поєдинку пройшов у неспішному темпі й без явної переваги однієї з команд. Суперники грали коректно й арбітр практично не втручався в хід зустрічі. А на 17-й хвилині гості відкрили рахунок. Геннадій Пасіч зліва закинув м'яч у штрафну, а його брат-близнюк Євген точно пробив у дотик. Через три хвилини «Верес» залишився в меншості. Кучеров шипами пройшовся по нозі Кадірі і побачив перед собою червону картку.

Потім порушень стало більше і з 33-ї по 39-у хвилини арбітр пред'явив гравцям три жовті картки. На 42-й хвилині дальній удар Цітаішвілі під поперечину парирував голкіпер «Вереса». А в компенсований час «Чорноморець» перехопив м'яч, Цітаішвілі закинув у штрафну, а Смирний із кількох метрів не влучив у ворота.

На 64-й хвилині Полюлях у штрафній збив Авагімяна й арбітр призначив пенальті у ворота «Вереса». Путря з одинадцятиметрової позначки пробив у правий кут. Туди ж стрибнув Когут і забрав м'яч. На 75-й хвилині свою команду виручив уже голкіпер «Чорноморця». Кучерук перевів на кутовий м'яч після удару Геннадія Пасіча у лівий кут. «Чорноморець» намагався відігратися і здобути хоча б нічию, але подолати оборонні редути «Вереса» так і не зміг.

• «Чорноморець» - «Верес» 0:1 (Є. Пасіч, 17).

Матчі 12-го туру пройдуть 22-24 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах одинадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги й баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.