Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Користувач має 30 днів для погашення всіх платежів
Уряд Великобританії закликав користувачів криптовалют добровільно розкрити інформацію про несплачені податки щодо доходу або приросту капіталу з цифрових активів. У податкових деклараціях необхідно вказати дохід чи приріст капіталу від таких активів, як біткоїн, NFT, службові токени тощо.
Інформацію опубліковано на сайті Казначейства Його Величності. Там можна ознайомитися з двома документами, які торкаються згаданої теми.
В одному з них відомство закликає користувачів подати інформацію про несплачені збори, а також вказує на які криптовалюти поширюється ця вимога.
До списку оподатковуваних активів увійшли біткоін, Ethereum, USDT, різні службові токени і т.д. До того ж до списку потрапили NFT.
Другий документ свідчить, що користувач має 30 днів для погашення всіх платежів. Інакше уряд здійснить кроки щодо повернення коштів у примусовому порядку та накладе штраф.
У цьому документі також подано посібник з оплати податку на криптоактиви. Зокрема, користувачеві пропонують сплатити збір за допомогою онлайн-платежу або банківського переказу.
29 червня 2023 року Великобританія схвалила закон про криптовалюти та стейблкоїни. Після цього цифрові активи стали класифікувати як регульовану фінансову діяльність у країні.
Наразі в країні діє лише рамковий закон, ухвалений 17 лютого 2022 року. Але він не пояснює, як сплачувати податки з операцій, у яких задіяні віртуальні активи, та інших важливих моментів роботи з ними. Подані зараз законопроєкти (№ 10225 та № 10225−1) якраз і закривають ці законодавчі дірки.
Автор першого (№ 10225), депутат Олександр Сова, у пояснювальній записці ємно сформулював призначення законопроєкту:
«Метою проєкту є запровадження легального та працюючого ринку віртуальних активів в Україні та визначення правил їх оподаткування».
Його колега Антон Швачко, автор другого законопроєкту на ту ж саму тему (№ 10225−1), анонсував таке ж саме завдання, а ще додав, що «сприятливі умови оподаткування доходів від операцій із віртуальними активами мають створити нове джерело надходжень до державного бюджету».
Обидва законопроєкти (№ 10225 та № 10225−1) ще навіть не розглядалися у Верховній Раді. Нині мало хто вірить, що їх буде прийнято у початкових редакціях.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.