У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Стороні захисту наданий доступ до матеріалів досудового розслідування
Слідчі Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування щодо одного з учасників злочинної організації, яка у квітні 2014 року викрала та вбила активіста і учасника "Самооборони євромайдану" у Черкаської області, журналіста Василя Сергієнка.
Про це повідомляє прес-служба ДБР,передає Інформатор .
"Учасник злочинної організації, в рамках проведення службового розслідування кримінального провадження щодо судді, надав органам дізнання завідомо неправдиві покази, як свідок, які були об'єднані зі штучним створенням доказів захисту підозрюваного", - заявили в ГБР.
Підозрюваному інкримінується ч. 2 ст. 384 (введення в оману суду або іншого уповноваженого органу, поєднане зі штучним створенням доказів) КК. Чоловікові загрожує покарання у вигляді виправних робіт на строк до 2 років або обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.
Зараз стороні захисту надано доступ до матеріалів досудового розслідування. Після завершення ознайомлення обвинувальний акт буде направлений до суду.
Нагадаємо, 4 квітня 2014 невідомі викрали журналіста Василя Сергієнка з дому у Черкаській області. На наступний день його знайшли замордованим до смерті в лісі. У всеукраїнському об'єднанні «Свобода», до якого входив Василь Сергієнко, його зникнення пов'язували з журналістською діяльністю.
Крім того, Київський апеляційний суд задовольнив скаргу Офісу Генпрокурора та засудив чоловіка на 6 років позбавлення волі за викрадення протестувальників у 2014 році.
Раніше Інформатор писав, що в Україні розслідують 173 кримінальні справи через перешкоди роботі журналістів.