Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Дмитру Сенниченку обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою
Колишній голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко має бути заарештований. Відповідне рішення ухвалив у вівторок, 7 травня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду (ВАКС) за позицією прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). Арешт є заочний, адже Сенниченко переховується.
Ексголову Фонду підозрюють у створенні злочинної групи, яка незаконно заволоділа 500 мільйонами гривень грошей держпідприємств. Про це повідомила пресслужба ВАКС у Telegram.
У відомстві нагадують, що колишній голова Фонду держмайна очолював злочинне угрупування, яке діяло протягом 2019-21 років. Це ОЗГ заволоділо понад 500 мільйонами гривень коштів держпідприємств. Серед них було й найпотужніше хімічне підприємство України АТ "Одеський припортовий завод", а також один з найбільших у світі виробників титанової сировини АТ "Об’єднана гірничо-хімічна компанія".
Також в САП кажуть, що угруповання займалося легалізацією кримінальних доходів. Ця сума сягнула понад 10 мільярдів гривень.
Арешт Сенниченка є заочним, оскільки він переховується від слідства та перебуває в міжнародному розшуку. Суддя зможе застосувати запобіжний захід після доставки його до місця проведення досудового розслідування, зазначають у ВАКС.
Нагадаємо, справу проти чиновника відкрило НАБУ ще в березні 2023 року. Йшлося про злочинну організацію, на чолі якої став ексголова Фонду держмайна.
Антикорупціонери вважають, що Сенниченко кілька разів свідомо відмовився від багатомільйонних хабарів. Але не тому, що проти хабарництва, а лише задля того, аби створити собі імідж принципового борця з корупцією. Насправді таким чином він усував конкурентів, кажуть в НАБУ.
В листопаді 2023 року НАБУ оновило підозру Сенниченку. Його звинувачують у відмиванні 10 мільярдів гривень.
Раніше ми писали, що у ВАКС слухається справа міністра аграрної політики Миколи Сольського. Його підозрюють у зловживаннях та незаконному заволодінні землею.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.