"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Двох фігурантів справи заарештували до 24 червня з можливістю внесення застави
Вищий антикорупційний суд заарештував ще двох фігурантів у справі міністра аграрної політики та продовольства Миколи Сольського. Йдеться про аграрія Михайла Бугрименка та пособника Ігоря Кошевого. НАБУ і САП підозрюють їх у причетності до схеми щодо заволодіння землею у Сумській області на 291 млн грн.
Про це повідомляє видання "Слово і діло" з посиланням на співрозмовників в антикорупційних органах. Обидвом підозрюваним обрали запобіжний захід.
Так, суд заарештував до 24 червня бізнесмена Бугрименка з альтернативою 30 млн грн застави. Водночас Кошевому визначили альтернативою 5 млн грн застави.
"У разі внесення коштів вони вийдуть з-під варти під обов'язки", - пише ЗМІ.
23 квітня НАБУ повідомило, що чинного міністра викрили на заволодінні державною землею в Сумській області на 291 млн грн і спробі заволодіння землею ще на 190 млн грн. За даними НАБУ, до складу "злочинної групи" на чолі з топпосадовцем входили посадовці органів Держгеокадастру, а також так звані куратори, які контролювали діяльність цих органів.
За інформацією НАБУ, учасники схеми знищили документи, що підтверджували право двох держпідприємств на землю. Це дозволило Держгеокадастру визнати ділянки самовільно зайнятими. Потім через підставних осіб землю передали у власність заздалегідь визначеним людям. Умовою отримання землі була її оренда приватному агрохолдингу.
Виявилося, що йдеться про Миколу Сольського. Він заявив, що справа стосується періоду з 2017 по 2018, коли він займався адвокатською діяльністю. Також Сольський розповів, що справа нібито стосується суперечки між держпідприємствами та фізичними особами, яким передали землі на законних підставах.
Вже 25 квітня міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський заявив, що йде у відставку. Відповідну заяву він подав до Верховної Ради.
26 квітня ВАКС обрав запобіжний захід Миколі Сольському. Його відправили під варту до 24 червня, але з можливістю внесення застави 75 млн 700 тисяч гривень. Пізніше того ж дня за нього внесли заставу. Тепер згідно з рішенням суду про запобіжний захід, Сольський мусить прибувати за кожною вимогою до детектива НАБУ, прокурора, слідчого судді, суду; не відлучатися за межі Києва без дозволу прокурора чи суду; повідомляти слідчого, прокурора та суд про зміну свого місця проживання та роботи; а також утримуватися від спілкування зі свідками та іншими підозрюваними у цій справі. Також він повинен здати на зберігання паспорт та інші документи та носити електронний браслет. Крім того, суд заборонив Сольському спілкуватися зі своїм заступником.
Нагадаємо, як повідомили в пресслужбі міністерства, Сольський і далі продовжить виконувати повноваження міністра аграрної політики та продовольства України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.